لیگ برتر فوتبال؛

مدافع پرسپولیس: به این برد نیاز داشتیم

تهران - ایرنا - مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تهران، گفت: پیش از دیدار حساس برابر الدحیل به برد مقابل نساجی نیاز مبرمی داشتیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ «شجاع خلیل‌زاده» چهارشنبه شب پس از برتری 2 بر یک پرسپولیس مقابل نساجی مازندران در هفته ششم لیگ برتر باشگاه های ایران، اظهار داشت: معتقدم که داور به اشتباه در ثانیه های پایانی برای حریف پنالتی گرفت.
وی افزود: خدا را شکر توانستیم در این بازی سخت به پیروزی برسیم و موجب شادی هواداران شویم تا آنان با روحیه بالا به حمایت از ما در بازی با الدحیل بپردازند.
خلیل زاده در مورد اینکه تیمش از سوی سازمان لیگ، کمیته انضباطی و کمیته استیناف به عنوان برنده سوپر جام معرفی شده است، گفت: سوپرجام حق ما بود و برای آن برنامه‌ریزی کرده بودیم و مشخص است که باید جام را به ما بدهند.
وی در مورد کمبود بازیکن در پرسپولیس، گفت: تیم از نقل و انتقالات محروم بود و با این وضعیت باید بگویم که تاکنون امتیازات خوبی جمع کرده ایم.
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره شرایط نساجی مازندران، گفت: نساجی تیم شهر من است و امیدوارم در ادامه نتایج بهتری کسب کند.
تیم فوتبال پرسپولیس با برتری در این دیدار خانگی، 12 امتیازی شد و به رتبه دوم جدول رده بندی رسید و نساجی مازندران نیز پنج امتیازی باقی ماند.
شبد**ورزشی**3783**ع.ک**1010

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال