بوکسور معروف برای ریاست کاخ سفید وارد رینگ می شود

تهران - ایرنا - «اسکار دلا هویا» بوکسور بزرگ آمریکایی قصد دارد برای ریاست جمهوری 2020 آمریکا با «دونالد ترامپ» رییس جمهوری کنونی این کشور وارد مبارزه انتخاباتی شود.

به گزارش ایرنا، شبکه تلویزیونی راشیا تودی در گزارشی اعلام کرد دلا هویا 45 ساله که پس از سپری کردن دورانی درخشان در رشته بوکس و کسب مدال طلای المپیک و قهرمان این رشته در 6 وزن مختلف، در سال 2009 دستکش های خود را آویخت، اکنون آماده مبارزه انتخاباتی با دونالد ترامپ رییس جمهوری جنجالی آمریکا می شود.
او که پس از خداحافاظی با رینگ بوکس به فعالیت های تبلیغاتی مشغول است اخیرا در اظهار نظری اذعان کرد که در حال فکر کردن به حضور در عرصه سیاست است.
وی در این باره اظهار داشت: این زیبایی ملت ماست، وقتی که آرنولد شوارتزنگر (هنرپیشه سینما و فعال سیاسی جمهوری خواه) می تواند فرماندار باشد، ترامپ می تواند رییس جمهور شود چه دلیلی دارد که یک شهروند آمریکایی، بالای 35 سال با قهرمانی المپیک و تابعیت دوگانه آمریکایی – مکزیکی نتواند برای ریاست جمهوری نامزد شود؟
او می گوید احتمال دارد به عنوان یکی از نمایندگان حزب دمکرات در انتخابات دوره بعدی شرکت کند چرا که از لحاظ مالی و تجربی، توانایی راه اندازی کمپین انتخاباتی را دارد.
دلا هویا 2 سال پیش با ادعای انجام یک مسابقه گلف با ترامپ او را به تقلب در یک دور از این رقابت متهم کرد.
این در حالی است که ترامپ در واکنش به این موضوع ضمن تکذیب برگزاری این رقابت اظهار داشت: نه تنها تقلب نکردم بلکه اصلا چنین رقابتی را با او انجام ندادم، حتی یک دور هم با او بازی نکردم.
گفتنی است ترامپ از تصمیم خود برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2020 برای دور دوم خبر داده است.
ورزشی**3991**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال