با پیشکسوتان فوتبال؛

ابراهیمی: به شدت از فوتبال دلزده شده‌ام

تهران- ایرنا- سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: در سالیان گذشته به دلیل رفتارهای نادرست مسئولان فوتبال، به شدت از این ورزش دلزده شده ام‌ و هر روز از آن دورتر می شوم.

ناصر ابراهیمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص جایگاه امروز پیشکسوتان در فوتبال ایران اظهار داشت: امروز پیشکسوتان در فوتبال ایران هیچ جایگاهی ندارند و مسئولان ورزش و فوتبال هم علاقه ای به استفاده از ما ندارند.
وی ادامه داد: 50 سال از عمر خود را در فوتبال ایران مربی بودم و در سخت ترین شرایط ممکن سرمربی تیم ملی شدم و نگذاشتم فوتبال ایران با مشکل روبه رو شود اما امروز در معمولی ترین مراسم های فوتبالی هم از من دعوت نمی شود.
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: امروز به شدت از فوتبال دل زده ام و متاسفم که بگویم هیچکس در این رشته دیگر احترام ندارد و تمامی پیشکسوتان خانه نشین شده اند.
وی تاکید کرد: 151 بازیکن در طول سال های فعالیتم به عنوان مربی تحویل تیم ملی دادم و این افتخار بزرگی برای من است اما امروز هیچ استفاده ای از من نمی شود. بزرگترین فوتبالیست های ایران را به عنوان یک استعدادیاب کشف کردم و اگر مسئولان می خواستند، می توانستم باز هم این کار را انجام دهم.
ابراهیمی گفت: بیشترین چیزی که ما پیشکسوتان را آزار می دهد می دهد خانه نشینی و دور از مردم بودن است. سالیان سال در دل مردم بودیم اما امروز شاید بسیاری از جوانان هم ما را نشناسند.
وی با انتقاد از فعالیت کمیته پیشکسوتان فدراسیون فوتبال اظهار داشت: فعالیت این کمیته کاملا نمایشی است و تا امروز حتی یک اقدام مثبت هم از سوی آنها صورت نگرفته است.
ابراهیمی خاطرنشان کرد: احساس من این است که مسئولان فوتبال دوست ندارند ما پیشکسوتان در این رشته حضور داشته باشیم. در گذشته به واسطه حضور ما فوتبال بسیار موفق تر حرکت می کرد و بارها قهرمان آسیا شدیم اما امروز به میانمار می بازیم و تنها چیزی که یاد گرفتیم، دروغ گفتن است.
مربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بیرون ماندن ما پیشکسوتان از فوتبال باعث قدرت گرفتن دلالان شده و آنها بر خلاف امثال ناصر ابراهیمی که با دلسوزی به دنبال کشف استعداد می رفتند به دنبال کشف فوتبالیست های بدون استعداد و پولدار هستند.
ورزشی **9118**1597

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال