در اقدامی داوطلبانه؛

کارگران شرکت گهرگام سیرجان ساعت کار خود را افزایش دادند

کرمان - ایرنا - تعدادی از کارگران بسیجی شرکت گهرگام سیرجان در قالب اجرای طرح ایثار برای خدمت و کمک به تحقق شعار اقتصاد مقاومتی بدون هر گونه دستمزدی یک ساعت به ساعات کاری خود افزودند.

جانشین فرمانده پایگاه بسیج کارگری شهید شاهمرادی گل گهر روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تعداد کارگران داوطلب این شرکت پیمانکاری در طرح یاد شده را 40 نفر اعلام کرد .
حسین نژاد منساری افزود: در این اقدام شایسته که با هدف توجه به اقتصاد مقاومتی و کار و تلاش بیشتر در حال انجام است ، کارگران یاد شده یک ساعت پس از تعطیلی نوبت کاری خود، امور خدماتی ، ساختمانی یا نیمه کاره و همچنین زیباسازی شرکت و جمع آوری زباله یا امور ساخت و ساز را براساس تخصص یا علاقه خود انجام می دهند.
به گفته منساری هم اکنون این پایگاه 250 نفر از کارگران را تحت عضویت خود دارد و با هدف کار بیشتر و ایجاد روحیه جهادی 40 نفر از کارگران عضو بسیج داوطلبانه در وقت اضافی بدون دستمزد همراهی و همکاری در امور شرکت را دارند.
برخی از این کارگران در گفت و گو به خبرنگار ایرنا ، هدف از این اقدام خود را نهادینه شدن هر چه بیشتر فرهنگ تلاش و خدمت در جامعه بخصوص در شرایط امروزی که به دوران جنگ اقتصادی معروف است ، عنوان کردند.
سیرجان به عنوان یکی از قطب های اقتصادی کشور در 175کیلومتری جنوب غربی کرمان قرار دارد.
7435/ 5054

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال