شرایط تمرینی پرسپولیس برای دیدار با الدحیل

تهران- ایرنا- «برانکو ایوانکوویچ« سرمربی پرسپولیس، از مسئولان این باشگاه خواسته تا برای دور جدید تمرینات برای بازی با الدحیل فکری به حال زمین چمن ورزشگاه کاظمی کنند تا تمرینات برای این مسابقه مهم در شرایط مطلوب انجام گیرد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی ایرنا، یکی از چالش‌هایی که باشگاه پرسپولیس در تعطیلات لیگ با آن مواجه شده است، شرایط نا مساعد زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی بود.
اوضاع چمن ورزشگاه محل تمرین سرخپوشان به حدی خراب است که چند روز موجب شد تا تمرینات پرسپولیس تعطیل شود و برانکو هم به همین خاطر تعطیلاتی را در برنامه تمرینی شاگردانش در تعطیلات لیگ قرار داد تا فرصت برای درست کردن چمن وجود داشته باشد.
این در حالی است که تیم فوتبال پرسپولیس فردا چهارشنبه در دیداری معوقه از هفته ششم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برابر نساجی به میدان خواهد رفت.
پرسپولیس آخرین تمرین خود را برای این بازی صبح امروز (سه شنبه) انجام داد و سپس به اردو رفت.
برانکو از مسئولان باشگاه خواسته تا در این فرصت تقریبا دو روزه برنامه ویژه ای برای ترمیم چمن ورزشگاه کاظمی در نظر بگیرند تا بعد از بازی با نساجی تمرینات در شرایط بهترین برای بازی با الدحیل برگزار شود.
در برنامه‌ای که در این مدت برای بازیکنان پرسپولیس در نظر گرفته شده بود، بیشتر پاسکاری های سرعتی روی زمین در دستور کار شاگردان برانکو قرار داشت که با توجه به شرایط زمین این برنامه تمرینات طبق نظر برانکو پیش نرفت.
تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا دوشنبه هفته آینده میزبان الدحیل قطر در ورزشگاه آزادی خواهد بود. دیدار رفت دو تیم با برتری یک بر صفر تیم قطری خاتمه یافت.
ورزشی**ع.ک**1368

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال