باحضور ایران

نمایشگاه بین المللی صنایع شوینده در کراچی گشایش یافت

کراچی- ایرنا -پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع شوینده و بهداشتی با عنوان «Health Asia» با حضور پنج شرکت ایرانی در شهر بندری «کراچی» مرکز اقتصاد و تجارت پاکستان گشایش یافت.

به گزارش ایرنا، در این نمایشگاه نمایندگان 500 شرکت از 25 کشور جهان از جمله ایران، چین، سنگاپور، هند، ایالات متحده آمریکا، بریتانیا، آلمان، سوئیس، فرانسه، ایتالیا و ترکیه حضور دارند.
شرکت کنندگان 912 برند تجاری خود را در مدت سه روز برگزاری نمایشگاه به علاقه مندان و فعالان اقتصادی کشورهای مختلف ارائه کردند.
مسئول غرفه ایران در نمایشگاه بین المللی صنایع شوینده و بهداشتی کراچی در گفت وگو با ایرنا تصریح کرد پنج شرکت ایرانی در این نمایشگاه محصولات شوینده و بهداشتی و تجهیزات پزشکی به نمایش گذاشتند.
«اصغر اعظمی» افزود:شرکت های ایرانی حاضر در این نمایشگاه، توانمندی های خود را در فضایی به مساحت 100 مترمربع در معرض دید بازدید کنندگان قرار دادند.
وی توسعه صادرات محصولات بهداشتی، شوینده و آرایشی ایران به دیگر کشورها و معرفی ظرفیت های کشور را از جمله اهداف شرکتهای ایرانی برای حضور در این نمایشگاه عنوان کرد.
به گزارش ایرنا نمایشگاه بین المللی صنایع شوینده و بهداشتی با عنوان «Health Asia» و نمایشگاه بین المللی «فارما آسیا»، بزرگترین رویداد سالانه صنعت بهداشت و دارویی پاکستان است.
نمایشگاه بین المللی صنایع شوینده و بهداشتی کراچی به منظور معرفی سرمایه گذاران کشورهای منطقه آسیا و اقیانوسیه و کشورهای آسیایی و تحقق محیط سرمایه گذاری مطلوب و سازگار با محیط زیست در پاکستان فعالیت می کند.
بیمارستان های بین المللی مشهور، دانشگاه های پزشکی، شرکت های داروسازی، هیات های رسمی وزارتخانه های بهداشت و سلامت کشورهای عضو OIC و کشورهای آسیایی و تولید کنندگان تجهیزات پزشکی از شرکت کنندگان اصلی این نمایشگاه هستند.
آساق**6125**1600

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال