واکنش مثبت هواداران اورتون به افزایش سهام مالک ایرانی

تهران - ایرنا - «فرهاد مشیری» میلیاردر ایرانی و عمده سهامدار باشگاه اورتون انگلیس، سهام خود را از 49.9 به 68.6 درصد افزایش داد؛ اتفاقی که موج مثبتی از واکنش های توییتری هواداران این تیم را به همراه داشت.

به گزارش ایرنا، تارنمای «Thisisfutbol» روز سه شنبه نوشت: مطابق گزارش منتشره در تارنمای رسمی اورتون، سهامدار میلیاردر و ایرانی الاصل این تیم بر اساس توافق اولیه خود 18.7 درصد دیگر از سهام این باشگاه انگلیسی را خریداری کرد.
گفته می شود مشیری در نظر دارد تا جولای 2019 مبلغ سهام خود را به 77.2 درصد برساند؛ در این بین هواداران این تیم در واکنشی مثبت به اعلام خبر مذکور، با آرزوهای بزرگ از مالک ثروتمند تیم محبوبشان به توییتر هجوم آوردند.
در این میان، برخی دیگر از هواداران از «علیشر عثمانوف» نیز نام برده اند، یکی از سهامداران تیم آرسنال که اخیرا پس از خریداری تمام سهام توپچی ها توسط «استن کرواِنکه» میلیاردر آمریکایی، از این باشگاه جدا شده است؛ این هواداران معتقدند عثمانوف با دارایی بیشتر می تواند سهام مشیری را خریداری کرده و با آوردن بازیکنان بزرگ به این تیم، هیجان را برای «تافی ها» به ارمغان بیاورد.
در یکی از جالب توجه ترین این واکنش ها، نوشته شده است: حالا بیایید مسی را بخریم!!
ورزشی**3991**1597

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال