عضویت در ISIC گام مؤثری به‌سوی بین‌المللی سازی دانشگاه‌ها

تهران- ایرنا- مدیرکل امور دانشجویان غیر ایرانی سازمان امور دانشجویان گفت: با پیگیری‌های به‌عمل‌آمده توسط این اداره کل، امکان صدور کارت بین‌المللی دانشجویی و کارت بین‌المللی اعضای هیئت‌علمی با تسهیلات ویژه امکان‌پذیر شده است.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، دکتر عبدالحمید علیزاده در نامه‌ای خطاب به دانشگاه‌های رده بین‌المللی ایران، از امکان نمایه شدن دانشگاه‌های ایران در سازمان بین‌المللی ISIC خبر داد.
وی افزود: 15 هزار تومان از هزینه عضویت دانشجویان و اعضای هیئت‌علمی که از پنل www.int.isic.ir برای ثبت‌نام کارت خود استفاده نمایند، توسط اداره کل امور دانشجویان غیر ایرانی تقبل گردیده است.
مدیرکل امور دانشجویان غیر ایرانی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم با اشاره به اینکه دریافت کارت بین‌المللی دانشجویی ISIC ضمن سهولت در ارائه خدمات بین‌المللی، امکان استفاده از خدمات داخلی را فراهم می‌کند، خاطرنشان کرد: دوره‌های مورد نیاز برای ایجاد سازگاری مؤثر و جامعه‌پذیری دانشجویان بین‌المللی و خدمات علمی، فرهنگی و هنری توسط این سازمان به دانشجویان بین‌المللی دانشگاه‌ها ارائه خواهد شد. همچنین دانشجویان ایرانی علاوه بر 35 هزار خدمت و تخفیف در ایران و جهان می‌توانند برای دریافت تخفیف شرکت در کنفرانس‌های بین‌المللی و احراز هویت در مسافرت‌های خارج از کشور از این کارت استفاده نمایند.
سازمان بین‌المللی دانشگاهیان (ISIC) در سال 1953 تأسیس شده و هم‌اکنون با حمایت سازمان یونسکو در بیش از 130 کشور دنیا نسبت به ارائه خدمات به جامعه دانشگاهی به‌منظور بهبود سطح علمی و زندگی دانشجویان و اعضای هیئت‌علمی فعالیت می‌کند.
فراهنگ** 9053

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال