رییس فدراسیون دو و میدانی:

نتایج پرتابگران وزنه قابل قبول نیست

جاکارتا- ایرنا- رییس فدراسیون دو و میدانی گفت: ملی پوشان پرتاب وزنه ایران در بازی های آسیایی جاکارتا انتظارات را برآورده نکردند و عملکرد آنها قابل قبول نیست.

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار اعزامی ایرنا، مجید کیهانی درباره نتایج نمایندگان ایران در روز اول مسابقات دو و میدانی بازی های آسیایی جاکارتا گفت: حسن تفتیان مطابق انتظارمان عمل کرد و به مرحله نیمه نهایی دوی صد متر راه یافت. علی خدیور دونده 400 متر کشورمان هم دچار گرفتگی عضله شد و از رقابت ها کنار رفت.
وی ادامه داد: متاسفانه دو ملی پوش پرتاب وزنه ما انتظارات را برآورده نکردند و نتایج ضعیفی گرفتند. نتایج پرتابگران ما در بازیهای آسیایی قابل قبول نبست.
رییس فدراسیون دو و میدانی گفت: پیش از آغاز این رقابت ها وعده سه مدال در جاکارتا را دادیم و ان شاءالله نفرات ما سه مدال در دوومیدانی بازی های آسیایی کسب می کنند و به نفرات باقی مانده امید زیادی داریم.
نخستین روز از رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی بازی های آسیایی در ماده پرتاب وزنه روز شنبه پیگیری شد وعلی ثمری و شاهین مهردلان که به عنوان نمایندگان کشورمان در این رقابت حضور داشتند، از رفتن روی سکو و کسب مدال بازماندند.

*** جوانان ما روحیه حضور در میادین بزرگ را نداشتند
تیمور غیاثی سخنگوی تیم های ملی فدراسیون دو و میدانی درباره عملکرد ملی پوشان ایران در روز نخست مسابقات دو و میدانی بازی های آسیایی گفت: متاسفانه در روز اول مسابقات بعضی از ورزشکاران جوان ما روحیه رقابت در میادین بزرگ را نداشتند. پرتابگران جوان کشورمان در مسابقات امروز عملکرد ضعیفی داشتند و نتایج شان برخلاف انتظار بود.
وی افزود: روی پرتاب وزنه حساب کرده بودیم، اما آنها از نظر روحی در مسابقه کم آوردند و نتوانستند رکورد خود را تکرار کنند.
سخنگوی تیم های ملی فدراسیون دو و میدانی گفت: خوشبختانه امروز تفتیان موفق شد به مرحله بعد صعود کند و فردا مسابقاتش را ادامه خواهد داد. خدیور هم دچار کشیدگی عضله شد و از مسابقات کنار رفت. ما در تهران قول مدال دادیم و نفراتی در تیم مان داریم که می توانند در جاکارتا مدال بگیرند.
کاروان ایران با 280 ورزشکار مرد و 98 ورزشکار زن در 42 ماده ورزشی در بازیهای آسیایی حضور یافته است. این رقابت ها که به طور رسمی از 27مردادماه امسال به میزبانی اندونزی آغاز شده است و تا 11 شهریورماه ادامه دارد.
ورزشی **9118**9250**1584

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال