توطئه دشمن در حوزه مد و پوشاک فراموش نشود - حمید قبادی*

تهران - ایرنا- مشکلات اقتصادی باعث فراموشی توطئه دشمن در حوزه فرهنگ مد و پوشاک نشود که در صورت غفلت و کوتاهی در حوزه مد و لباس شاهد آسیب های جدی به هویت و اقتدار ملی کشور خواهیم بود.

متاسفانه برخی از مسئولان حتما باید با هشدارها و تلنگرهای هوشمندانه مقام معظم رهبری موضوع شبیخون فرهنگی، ناتو فرهنگی و جنگ فرهنگی را جدی بگیرند.
مشکلات و مسائل اقتصادی در کشور نباید ما را از جنگ نرم دشمن در حوزه مد و لباس غافل کند.
درحال حاضر که کشور در یک جنگ اقتصادی با دشمن است فراموش نکنید دشمن در حوزه مد و لباس کوتاه نیامده و در حال برنامه ریزی و توطئه است؛ در صورت غفلت و کوتاهی در حوزه مد و لباس شاهد آسیب های جدی به هویت و اقتدار ملی کشور خواهیم بود.
نسل جوان کشور به دنبال الگو برای پیروی هستند تا وقتی این الگو در داخل ساخته و تولید نشود الگو برنامه ریزی شده دشمن استفاده خواهدشد.
فارغ از نگاه سلبی که اولین و ساده ترین راه برای برخی در مواجه با این موضوع شده نگاه ایجابی و حمایت از طراحان و تولیدکنندگان داخلی حوزه مد و لباس، برندسازی ملی در حوزه پوشاک، فرهنگ سازی، تقویت و آگاهی بخشی به جامعه از مهمترین راهکارهای قابل ارائه در کشور می باشد.
تا وقتی باور نمی کنیم که دشمن برای حذف هویت و نماد ایرانی اسلامی برنامه دارد و میلیاردها دلار هزینه کرده و می کند توان مقابله را هم نخواهیم داشت.
* دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور
فراهنگ**9031** 9053

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر

موضوعات مرتبط