بازی های آسیایی 2018؛

نماینده سرپرست کاروان ورزشی: تجهیزات تیراندازی تامین شد

جاکارتا - ایرنا - نماینده سرپرست کاروان ورزشی ایران به بازی های آسیایی 2018 اندونزی از تحویل قایق های خریداری شده به ورزشکاران قایقرانی و اقدامات صورت گرفته در تهیه فشنگ و ساچمه برای تیراندازان خبر داد.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا «مهین فرهادی زاد» روز جمعه در حاشیه بازدید از سالن تمرینات تیم ملی تیراندازی گفت: در دو روز اول قایق های خریداری شده به دست ورزشکاران رسید و همینطور در تهیه فشنگ و ساچمه اقدامات لازم انجام گرفت.
‎وی گفت: ورزشکاران ایرانی در رشته های قایقرانی زنان و مردان، تیراندازی زنان و مردان، تنیس زنان و مردان، صخره مردان، والیبال ساحلی و سپک تاکرای مردان و کانو در محل دهکده بازی های پالمبانگ اسکان دارند و تمرینات آنها در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار می شود.
‎فرهای زاد درخصوص شرایط میزبانی نیز عنوان کرد: میزبان تمام تلاش خود را به کار گرفته و تعداد زیادی داوطلب هم در دهکده حضور دارند، به هرحال پذیرایی از این همه مهمان کار ساده ای نیست و شاید لازم بوده در جاهایی از قبل وقت بیشتری بگذارند ولی هرجایی که مشکلی وجود دارد با روی خوش همکاری کرده و سعی می کنند در کوتاه ترین زمان آن را رفع کنند.
برگزاری آیین گشایش هجدهمین دوره بازی های آسیایی فردا شنبه برگزار می شود و بیش از 11هزار ورزشکار به طور رسمی رقابت های خود را در رشته های مختلف آغاز می کنند که پیش تر مسابقات فوتبال، بسکتبال، هندبال و واترپلو قبل از این تاریخ آغاز شده است.
از یک هفته پیش نیز نمایندگان کشورهای شرکت کننده به ترتیب وارد دهکده بازی ها می شدند که تاکنون ملی پوشان 15 رشته کشورمان هم وارد اندونزی شده اند.
بر این اساس تیم های ملی فوتبال، هندبال، سوارکاری، ووشو، تکواندو، شنا، ژیمناستیک، شمشیربازی، پاراگلایدینگ(پاراگلایدر)، کبدی، والیبال ساحلی، سپک تاکرا، تنیس، بسکتبال، واترپلو، قایقرانی، روئینگ آبهای آرام و اسلالوم وارد اندونزی شده و در شهرهای جاکارتا، حومه و پالبانگ مستقر شده اند.
در هجدهمین دوره بازیهای آسیایی جاکارتا، بیش از ١١ هزار ورزشکار حضور دارند که مسابقات خود را در 40 رشته و 67 ماده ورزشی برگزار می کنند.
کاروان ورزشی ایران نیز با 280 ورزشکار مرد و 98 ورزشکار زن در این دوره از بازیها حضور دارد. نمایندگان کشورمان در 42 ماده ورزشی به مصاف حریفان خود می روند.
ورزشی 9250*9029** 1418

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال