خبرنگار ایرنا در جشنواره نانو و رسانه تجلیل شد

تهران– ایرنا– یوسف درویشی خبرنگار حوزه علم و فناوری خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در آئین معرفی برترین های جشنواره نانو و رسانه تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار علمی ایرنا، آئین اختتامیه جشنواره نانو و رسانه عصر امروز -دوشنبه- در محل باغ کتاب تهران با حضور مسئولان ستاد ویژه توسعه فن‌آوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و اصحاب رسانه برگزار و از رسانه‌ها و آثار برتر تجلیل بعمل آمد.
جشنواره «نانو و رسانه» هرسال در 4 بخش کلی «رسانه‌های شنیداری»، «رسانه‌های دیداری»، «مطبوعات» و «خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری تحلیلی» برگزار می‌شود.
در این جشنواره آثار رسانه ای مرتبط با فناوری نانو در فاصله زمانی اول فروردین تا آخر اسفندماه هر سال مورد بررسی و ارزیابی و داوری قرار می گیرد.
در بخش «برترین آثار رسانه‌ای در حوزه خبرگزاری ها»، از یوسف درویشی خبرنگار ایرنا با اثر«وقتی صنعت کشور هنوز از نانوفناوری غافل است» به عنوان رتبه دوم این بخش تجلیل بعمل آمد.
مریم اویسی از خبرگزاری دانشجو با گزارش «نانو نان آور ایرانی می شود» رتبه نخست این بخش را بدست آورد.
همچنین در این جشنواره در بخش خبرگزاری ها ، خبرگزاری ایسنا و مهر مشترکا رتبه نخست را بدست آوردند.
خبرگزاری‌های برتر بر اساس شاخص‌هایی چون پوشش خبری رویدادهای داخلی، دستاوردهای داخلی، برنامه آموزشی داخلی یا خارجی، رویدادهای خارجی و برنامه دستاوردهای خارجی انتخاب می شوند.
در بخش برترین آثار رسانه های تخصصی نیز فاطمه امیراحمدی با گزارش «سه کشور صنعتی میزبان فیلترهای نانویی ایران» رتبه نخست را بدست آورد.
در بخش روزنامه ها، سپیده شعرباف با تهیه گزارش «بازشدن قفل اقتصاد با کلید نانو» از روزنامه جام جم و همچنین سهیلا فلاحی از همین روزنامه با تهیه گزارش «نسخه نانو برای پوکی استخوان» رتبه اول و دوم را بدست آوردند.
همچنین در برترین آثار تلویزیونی محمد کیایی با تهیه گزارش «خانه ای در آینده» رتبه نخست و ابویی با گزارش «تازه های فناوری نانو» رتبه دوم را بدست آورد.
در بخش برترین آثار تلویزیونی برون مرزی، کچویی با گزارش «نمایشگاه فناوری نانو» رتبه نخست را بدست آورد
در بخش برترین آثار رادیویی راضیه حسینعلی با برنامه رادیویی «رهاورد» با موضوع فناوری نانو پخش شده از شبکه رادیویی ایران و سیاوش عقدایی با برنامه رادویی «کاوشگر» با موضوع فناوری نانو پخش شده از شبکه رادیویی جوان مشترکا رتبه نخست را بدست آورند.
در میان رسانه‌های دیداری «شبکه خبر» حائز رتبه اول شد.
در حوزه رسانه های شنیداری، «رادیو ایران» رتبه اول را کسب کرد.
در بخش مطبوعات نیز «روزنامه جام جم» حائز رتبه اول شد.
در بخش رسانه های تخصصی در حوزه نانو نیز در این آیین با اهداء لوح تقدیر و هدیه از تلاش های رسانه ای سمیرا شمس از نشریه صنعتی امواج برتر، نسرین مالک پور از پایگاه اینترنتی انرژی امروز نشریه صنعتی تازه های انرژی، دکتر نادری بای از ماهنامه عصر کیمیاگری، نیلوفر احدیان پور فعال رسانه ای حوزه نفت و گلاله شاهیده پور از فصلنامه سرامیک و ساختمان تقدیرشد.
همچنین در این آیین از تلاش رسانه ای مریم رضایی خبرنگار علم و فناوری ایسنا، میترا سعیدی کیا خبرنگار مهر، زهرا حاجیان خبرنگار روزنامه خراسان، مریم فیروزی تهیه کننده برنامه های تلویزیونی شبکه چهار، ندا اظهری خبرنگار روزنامه فرهیختگان، مهشید جعفری از باشگاه خبرنگاران جوان، پورجعفری از شبکه تلوزیونی پرس تی وی، آریا طاهری از برنامه نسیم دانش تقدیر بعمل آمد.
علمی ** 1836 **2017

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال