رقابت های فوتسال قهرمانی باشگاه های آسیا؛

لژیونر ایرانی جوایز فردی را درو کرد

تهران- ایرنا- «مهدی جاوید» بازیکن ایرانی تیم فوتسال بانک بیروت لبنان،علاوه بر کسب عنوان آقای گل رقابت های فوتسال قهرمانی باشگاه های 2018 آسیا، جایزه ارزشمندترین بازیکن این تورنمنت را نیز از آن خود کرد.

به گزارش ایرنا، تارنمای رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای اف سی) روز یکشنبه نوشت: جاوید با 12 گل، عنوان بهترین گلزن این رقابت ها را از آن خود کرد و «حسین طیبی بیدگلی» از تیم مس سونگون ایران با هشت گل زده در رده دوم جای گرفت.
پس از کسب عنوان آقای گل بازی های داخل سالن سال 2009 و 2017 توسط جاوید، این نخستین باری است که یک بازیکن ایرانی این عنوان را از آن خود می کند.
هت تریک جاوید در بازی تیمش مقابل نفت الاوسط عراق که در نهایت با نتیجه 5 – 3 به سود بانک بیروت به پایان رسید، مقام سومی را در این رقابت ها برای این تیم به ارمغان آورد.
لژیونر ایرانی این تیم در تمام بازی های تیمش در این تورنمنت گلزنی کرد و هت تریک زیبای او در بازی پایانی، حسن ختامی شیرین برای عملکرد او در این تورنمنت بود.
وی در این خصوص اظهار داشت: می خواهم از تمام خانواده تیم بانک بیروت، کادر فنی و تمام هم تیمی هایم که در این رقابت ها به من کمک کردند، تشکر کنم، بی شک بدون آن ها هرگز نمی توانستم جایگاه کنونی خود را به دست آورم.
وی ادامه داد: از اینکه به عنوان ارزشمندترین بازیکن این تورنمنت انتخاب شدم بسیار خوشحالم، بازی های سختی برای بانک بیروت بود، اما ما توانستیم سوم شویم، تمام گل هایی را که به ثمر رساندم برای تیمم بود و این افتخار فوق العاده ای برای من است، به تمام هواداران این تیم تبریک می گویم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: استراحت برای من معنی ندارد، ظرف مدت دو هفته به وطنم باز می گردم و برای تیم «گیتی پسند» در سوپر لیگ ایران بازی می کنم.
در جریان این رقابت ها، تیم نفت الاوسط عراق ضمن کسب مقام چهارم، جایزه بازی جوانمردانه را نیز از آن خود کرد.
شاگردان «حمید بی غم» سرمربی تیم مس سونگون در دیدار پایانی تیم سوی نام ویتنام، شگفتی ساز این رقابت ها را با نتیجه چهار بر دو شکست داده و عنوان قهرمانی را کسب کردند.
ورزشی**3991**1368

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال