نشست به کارگیری فناوری های داخلی حوزه سلامت برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- رئیس مرکز فن بازار ملی ایران اعلام کرد: نشست بهره برداری از فناوری های داخلی حوزه سلامت و تجهیزات پزشکی در پارک فناوری پردیس برگزار می شود.

به گزارش روز یکشنبه گروه علمی ایرنا از پارک فناوری پردیس، اکبر قنبرپور همچنین یکی از دغدغه‌های اصلی مراکز درمانی و بیمارستان های کشور را استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان و فناور داخلی با هدف افزایش بهره‌وری و ارائه خدمات به مراجعین دانست و تصریح کرد: از طرف دیگر، شرکت‌های دانش بنیان، واحدهای فناور عضو پارک ها و مراکز رشد و همچنین صنایع نوینی در کشور در این حوزه فعال هستند که فناوری‌ها، محصولات و خدماتشان می تواند به این هدف کمک نماید.
قنبرپور ادامه داد:در همین راستا مرکز فن بازار ملی ایران با هدف آشنایی مدیران بیمارستان ها و مراکز درمانی با محصولات دانش بنیان و فناوری‌های داخلی این حوزه و عرضه محصولات و فناوری به مدیران بیمارستان ها و مراکز درمانی، در نظر دارد نشستی را با موضوعات تجهیزات و ملزومات پزشکی- تجهیزات آزمایشگاهی- تجهیزات دندانپزشکی- تجهیزات و لوازم هتلینگ بیمارستانی- لوازم مصرفی پزشکی- فناوری زیستی برگزار کند.
وی تصریح کرد: این نشست روزهای 23 و 24 مرداد ماه سال جاری در دو بخش با حضور 45شرکت دانش بنیان و فناور و شرکت‌های عضو پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد فناوری و جمعی از متخصصان و متولیان مراکز درمانی و بیمارستان‌های سراسر کشور برگزار خواهد شد.
قنبرپور ادامه داد: بخش اول نشست به ارائه محصولات و دستاوردهای شرکت های منتخب در قالب نمایشگاه به مدیران اختصاص دارد، و در بخش دوم نیز جلسات مذاکره اختصاصی (B2B) بین عرضه‌کنندگان و خریداران این محصولات برگزار می‌شود.
علمی ** 1836 **2017

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال