آرای انضباطی بازیکنان ملوان و بادران تایید شد

تهران - ایرنا - کمیته استیناف فدراسیون فوتبال آرای انضباطی دو بازیکن تیم ملوان بندرانزلی و یک بازیکن بادران تهران را تایید و قطعی اعلام کرد.

به گزارش روز شنبه فدراسیون فوتبال، «علیرضا سلیمی»، بازیکن تیم بادران در لیگ یک، در جریان مسابقه این تیم با مس رفسنجان به دلیل توهین و فحاشی به تماشاگران از سوی کمیته انضباطی دو جلسه از همراهی تیم خود محروم و به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. کمیته استیناف پس از بررسی اعلام کرد که رای فوق قطعی است و تایید می شود.
«شهاب زندی» بازیکن تیم ملوان بندر انزلی در لیگ یک هم در دیدار تیمش برابر شهرداری ماهشهر مرتکب تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور و سایر مسئولان و رفتار غیر ورزشی شده بود و از سوی کمیته انضباطی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. کمیته استیناف پس از بررسی پرونده و درخواست او، رای کمیته انضباطی را تایید و قطعی اعلام کرد.
همچنین «بابک مرادی»، دیگر بازیکن تیم ملوان بندر انزلی به دلیل اعتراض به کمک داور و رفتار غیر ورزشی و اهانت و فحاشی در جریان مسابقه برابر تیم خونه به خونه به چهار جلسه محرومیت و 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. کمیته استیناف پس از بررسی این پرونده و درخواست بازیکن نامبرده، رای کمیته انضباطی را تایید و قطعی دانست.
ورزشی**9029**1584

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال