مربی تیم ماشین سازی: نقاط ضعف را برطرف می کنیم

تبریز - ‌ایرنا - ‌مربی تیم ماشین سازی تبریز با اشاره به قول مساعد مالک باشگاه برای جذب بازیکن جدید گفت: ‌در هفته های آتی با جذب 2 بازیکن در پست هایی که ضعف داریم، تیم را تقویت می کنیم.

به گزارش ایرنا، مهدی بخشی‌زاده ‌جمعه شب در نشست خبری پس از بازی مقابل سپید رود رشت با بیان اینکه تیم ماشین سازی بدشانس‌ترین تیم هفته بود، افزود: در طول بازی هر توپی را به سمت دروازه حریف زدیم به در بسته خورد.
بخشی زاده ‌با انتقاد از داور میدان خاطرنشان کرد: داوری در این بازی قضاوت کرد که اگر قبلاً فوتبال بازی کرده بود می‌ دانست برای این بازی حداقل 15 دقیقه وقت اضافه باید گرفته شود.
مربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز عنوان کرد: بازیکنان حریف پی در پی روی زمین افتاده و وقت تلف می‌ کردند؛ همچنین 6 بازیکن هم تعویض شدند که روی هم رفته باید بیشتر از 15 دقیقه وقت تلف شده گرفته می‌‌شد.
وی با بیان اینکه زنوزی باز هم ایثار و فداکاری کرد تا خطه آذربایجان سهمیه‌اش را در لیگ برتر حفظ کند، توضیح داد: در فاصله هفت هشت روز به شروع مسابقات، 2 بازیکن و 2 روز پیش نیز 2 بازیکن جدید اضافه کردیم، اما امیدواریم که بازیکنان دیگری هم که نیاز داریم به ما اضافه شوند.
بخشی زاده اظهار داشت: در کناره‌ها و خط حمله کمبودهایی داریم و در این بازی مجبور شدیم در خط هافبک تعویض داشته باشیم و امیدواریم در ادامه بتوانیم بازیکنان مدنظر فیروز کریمی را جذب کنیم.
مسعود اقبالی، مربی تیم سپیدرود رشت نیز ‌‌با گلایه از مدیریت باشگاه سپید رود رشت گفت: اعضای کادر فنی این تیم به دلیل مسائل مالی استعفای خود را نوشته‌اند و فردا تقدیم سازمان لیگ می‌کنند و امروز آخرین حضور آنها روی نیمکت بود.
دیدار تیم های فوتبال ماشین سازی تبریز و سپیدرود رشت، از سری رقابت های هفته سوم لیگ برتر با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
٩٨٥٣/518

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال