هفت ناحیه صنعتی روستایی در البرز ایجاد می شود

کرج –ایرنا- سرپرست شرکت شهرک های صنعتی البرز گفت: هفت ناحیه صنعتی روستایی با هدف رونق هرچه بیشتر بخش تولید داخلی دراین استان ایجاد می شود.

به گزارش ایرنا، محمد امین بزازی پور فرشی در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه این هفته کرج، افزود: احیاء 100 واحد تولیدی غیرفعال ازدیگر اقدامات پیش بینی شده برای رونق هرچه بیشتر چرخه اقتصاد این استان است.
وی ادامه داد:اکنون با اجرای طرح های کارورزی درصدد جذب دوهزار و 400 جوان فارغ التحصیل با هدف کاهش معضل بیکاری هستیم .
این مسئول گفت: همچنین 270 واحد صنعتی دراین استان آماده افتتاح شده که سهم قابل توجهی در اشتغالزایی و تولید خواهند داشت.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در شعار های هرساله کشور با محوراقتصادی باید هرچه بیشتر از پتانسیل های اقتصادی داخلی بهره لازم را ببریم.
وی افزود: علاوه براین امر مهم امروز دشمنان از طریق حوزه اقتصاد و با هدف گیری معیشت مردم می خواهد وارد عمل شود که نحریم ها نمونه بارز آن است .
وی گفت:درطول تاریخ پیروزی انقلاب اسلامی شاهد توطئه های مختلفی از سوی دشمنان بودیم و امروز با این نوع هدف گیری اقتصادی از سوی دشمنان لازم است تدابیر ویژه ای را داشت.
وی ادامه داد: حوزه صنعت با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و دولت مبنی بر حمایت از کالای ایرانی اولویت فعالیت کاری خود را برمبنای حل مشکلات تولیدی و صنعتی قرار داده است.
وی گفت: حل مشکلات آب و برق واحدهای صنعتی و توجه بیش از پیش به حوزه صادرات از اقدامات موثری است که دراین زمینه مدنظر قرار گرفته است.
وی تاکید کرد: با شرایط فعلی چاره ای جز توجه بیش از پیش به واحدهای کوچک صنعتی که تحریم ها مشمول آنها نمی شود نداریم و باید از این فرصت بهره بیشتری برد.
8029/1535

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال