نماینده مجلس: سئوال از رئیس جمهوری به مصلحت نیست

بجنورد- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در باره سئوال از رئیس جمهوری گفت: معتقدم در شرایط کنونی که دشمن جنگ اقتصادی همه جانبه علیه نظام به راه انداخته است، سئوال از رئیس جمهوری به مصلحت نیست و باید از دکتر روحانی حمایت شود.

به گزارش ایرنا، علی قربانی پنجشنبه شب به خبرنگاران در بجنورد اظهار داشت: با توجه به وضعیت کشور بهتر است سئوال از فرمانده جنگ اقتصادی انجام نشود.
وی در ادامه گفت: 32 هزار میلیارد ریال از درآمدهای مالیات بر ارزش افزوده که به هدفمندی یارانه ها اختصاص داده شده بود به شهرداری ها و دهیاری ها بازگشت داده می شود.
رئیس مجمع نمایندگان مردم خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی افزود: در ردیف بودجه 97، 32 هزار میلیارد ریال از درآمد مالیات بر ارزش افزوده شهرداری ها به هدفمندی یارانه ها اختصاص داده شده بود که با رای نمایندگان مجلس با بازگشت آن موافقت شد.
وی گفت: اکنون 33 هزار دهیاری و یکهزار و 255 شهرداری در سطح کشور چشم به اعتبار مزبور دوخته اند تا مشکلات اعتبارات پروژه های عمرانی را رفع کنند.

* تحریم ها تاثیری بر فعالیت بانک ها نداشته است
قربانی درباره تاثیر تحریم ها در فعالیت بانک ها گفت: تحریم ها تاثیری در بانک های کشور نداشته است.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی افزود: البته نظام بانکی کشور نیاز به اصلاح دارد که در این باره طرحی در دست بررسی است.
7185/ 6042

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال