جهاد اسلامی فلسطین:

آمریکا نماینده رسانه ای و امنیتی رژیم صهیونیستی است

تهران - ایرنا - 'یوسف الحساینه' از فرماندهان جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: وزارت خارجه آمریکا با اظهارات جانبدارانه خود به نماینده رسانه ای و امنیتی رژیم صهیونیستی تبدیل شده است.

به گزارش رسانه های فلسطینی، الحساینه بامداد جمعه در گفت وگوی با رسانه ها افزود: اظهارات وزارت خارجه آمریکا که جنایت های رژیم صهیونیستی را دفاع از خود اعلام کرد، نشانه ای از خوی استعماری و سلطه طلبی دولت آمریکاست.
وی اضافه کرد: این اظهارات نشانه ای خطرناک از نبود ارزش های اخلاقی و انسانی در دولت صهیونیستی آمریکا به شمار می رود.
الحساینه اظهارداشت: دولت آمریکا همواره از رژیم صهیونیستی که الگوی تروریسم و ظلم در این دوران است و به کشتار و گرسنگی ملت فلسطین و انهدام همه زیرساخت های حیاتی آن که تا جنایت جنگی و ضد بشری پیش رفته ادامه می دهد دفاع و طرفداری کرده است.
وی بیان کرد: اصرار آمریکا در مساوی دانستن قربانی و جلاد، آن را به شریک فعال در جنایت های رژیم صهیونیستی در حق ملت فلسطین تبدیل کرده است.
این فرمانده جهاد اسلامی اظهارداشت: گروه های مقاومت فلسطین در چارچوب جهاد خود در مهار جنایت های دشمن صهیونیستی به حق طبیعی، ملی، قانونی و اخلاقی خود در دفاع از ملت در مقابل تجاوزهای مکرر اشغالگران عمل کرده است.
دور جدید حملات هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به غزه از شامگاه چهارشنبه آغاز و تاکنون در این حملات چهار شهروند فلسطینی از جمله یک زن باردار و دختر وی شهید و 40 شهروند دیگر زخمی شده اند.
جنگنده های رژیم صهیونیستی عصر پنجشنبه یک مرکز فرهنگی در غزه را بمباران کردند که در این حمله 18 فلسطینی زخمی شدند.
ارتش رژیم صهیونیستی گزارش داد که 150 فروند موشک و خمپاره نیز از سوی نیروهای مقاومت در نوار غزه به سمت سرزمین های اشغالی پرتاب شده که سامانه هوایی «گنبد آهنین» تنها 25 موشک را دفع کرده است.
براساس این گزارش، در حمله گروه های مقاومت اسلامی به سرزمین های اشغالی، 9 صهیونیست از جمله چهار نظامی این رژیم زخمی شده اند.
شبک**6116**3404

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال