نخستین امتیاز خانگی نساجی مازندران در هفته تساوی مدعیان

ساری - ایرنا - تیم نساجی مازندران در روزی که صدرنشین لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور متوقف شده بود ، برابر میهمان جنوبی خود پارس جنوبی جم به تساوی و نخستین امتیاز خانگی خود دست یافت .

به گزارش خبرنگار ایرنا ، در این دیدار که با حضور حدود 15 هزار تماشاگر در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار شد ، شاگردان جواد نکونام در تیم نساجی در دومین بازی خانگی این فصل خود از همان دقایق نخست مسابقه سعی در کنترل مسابقه و نفوذ از جناحین تیم پارس جنوبی داشتند .
نساجی ها در یکی از همین موقعیت ها در دقیقه 5 مسابقه در پشت محوطه جریمه تیم پارس جنوبی جم صاحب یک ضربه کاشته شدند که شوت ارسالی محمد عباس زاده کاپیتان قائمشهری ها به تیرک افقی دروازه تیم میهمان برخورد کرد و به بیرون رفت .
جنوبی ها که با پیروزی 2 بر صفر هفته گذشته برابر نفت مسجد سلیمان برای کسب امتیاز به قائمشهر سفر کرده بود ، در ادامه چند موقعیت نصف و نیمه روی دروازه تیم میزبان داشتند ، اما با هوشیار خط دفاع تیم نساجی بی حاصل شد.
حساس ترین موقعیت نیمه نخست این مسابقه ضربه پنالتی بود که نساجی چی ها روی کرنر ارسالی و خطایی که مدافعان پارس جنوبی مرتکب شدند به آن دست یافتند.
محمد عباس زاده کاپیتان تیم نساجی در دقیقه 27 این مسابقه پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و با شوتی سرکش دروازه احمد گوهری و تیم پارس جنوبی را باز کرد تا ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر را غرق شادی کند .
در ادامه دو تیم چند موقعیت نصف و نیمه روی دروازه یکدیگر داشتند که با بی دقتی بازیکنان دو تیم بی نتیجه ماند تا بازیکنان شهر خسته با برتری یک بر صفر راهی رختکن شوند.
در شروع نیمه دوم این دیدار شاگردان مهدی تارتار در تیم پارس جنوبی جم برای جبران گل خورده بازی را هجومی آغاز کردند و در چند موقعیت تا آستانه باز کردن دروازه تیم نساجی پیش رفتند .
جدی ترین موقعیت پارسی ها در دقیقه 53 این دیدار رخ داد و در تجمع بازیکنان دو تیم در محوطه جریمه تیم نساجی ، ابراهیم صالحی بازیکن خط میانی و پیش تاخته جنوبی ها ، توپ سرگردان را به قعر دروازه حامد لک و نساجی مازندران فرستاد تا نتیجه مسابقه یک بر یک مساوی شود.
پس از این گل ، تیم نساجی با حمایت هواداران خود و دو دقیقه پس از دریافت گل تساوی در یک حمله تند و سریع ، یک بار دیگر توسط محمد عباس زاده به گل رسید که پیام حیدری داور مسابقه با اعلام آفساید ، گل کاپیتان قائمشهری ها را مردود دانست .
پس از گل تساوی و در دقایق رو به پایان مسابقه ، بیشتر توپ در میانه میدان در چرخش بود و دو تیم نتوانستند موقعیت های خطرناکی بر روی دروازه همدیگر داشته باشند.
در نهایت ، کار دو تیم نساجی مازندران و پارس جنوبی جم در هفته سوم این رقابت ها با تساوی یک بر یک خاتمه یافت و یک امتیاز این هفته میان هر دو تیم تقسیم شد.
پارس جنوبی جم با این تساوی 4 امتیازی شد و نساجی مازندران هم با این کسب نخستین بازی خانگی خود و به لطف تساوی هفته گذشته برابر تراکتور سازی به 2 امتیاز رسید.
تیم نساجی در هفته چهارم این رقابت ها روز پنجشنبه 25 مرداد ماه در دیداری بیرون از خانه میهمان تیم فولاد خوزستان است .
7327/1654

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال