وزیر علوم: عملکرد ورزش دانشگاهی قابل قبول است

تهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: ورزش دانشگاهی ایران در سالیان اخیر عملکرد موفقی داشته و از نظر من نمره قبولی گرفته است.

منصور غلامی روز یکشنبه با حضور در ایرنا و بازدید از سرویس های مختلف خبری این خبرگزاری در خصوص پرورش استعداد های ورزشی در دانشگاه ها اظهار داشت: ورزش دانشجویی در میان رویدادهای مهم در دانشگاه ها قرار دارد که در سطح ملی و بین المللی از جایگاه ویژه ای برخوردار است. خوشبختانه در سالیان اخیر عملکرد ورزش دانشگاهی بسیار خوب بوده و موفقیت های کسب شده جای تبریک دارد.
وی ادامه داد: در بحث استعدادیابی در دانشگاه ها شاید ما این انتظار را از دانشکده های تربیت بدنی داشته باشیم اما نمی توان از تمامی رشته ها چنین انتظاری داشت.
وزیر علوم گفت: شاید به دلیل مشغله دانشجویان نتوان از همه انتظار داشت که به عنوان استعداد در ورزش خود را مطرح کنند اما در سالیان گذشته چهره های بسیار خوبی از ورزش دانشگاهی به ورزش قهرمانی معرفی شدند.
وی تصریح کرد: به عنوان مثال «مه لقا جام بزرگ» یکی از استعداد های خوب ورزش دانشجویی کشور است که در حال حاضر در مهم ترین مسابقات بین المللی ورزش قهرمانی هم می درخشد.
غلامی در خصوص اینکه آیا طرفدار تیم خاصی در رشته ورزشی فوتبال است اظهار داشت: نگاه من به ورزش ملی است و طرفدار تیم ملی هستم.
ورزشی **9118**1597

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال