صفحه دانشگاه سایت ایرنا با حضور وزیر علوم رونمایی شد

تهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی، صفحه گروه جدید التاسیس دانشگاه را رونمایی کرد.

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار دانشگاه ایرنا، تا پیش از این اخبار و گزارش های حوزه دانشگاه در گروه های فرهنگی و علمی پیگیری می شد اما برآورده کننده نیازهای روز این حوزه نبود، از این رو ایده راه اندازی گروه دانشگاه در راستای تقویت گفتمان اسلامی- ایرانی، پیشرفت و تحقق سند چشم انداز و اسناد بالادستی ضروری به نظر می رسید.
بر همین اساس دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ضمن دیدار با دکتر سید ضیاء هاشمی مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) صفحه دانشگاه را در سایت ایرنا رونمایی کرد.
برنامه ریزی برای افزایش و تقویت ارتباط با دانشگاه و مراکز آموزش عالی؛ انعکاس فعالیت ها و دیدگاه های دانشگاهیان و نخبگان علمی درباره مسایل مهم کشور، معرفی ظرفیت ها و توانمندی های دانشگاه ها در حوزه های مختلف، پوشش جامع، مطلوب و حرفه ای رویدادهای خبری در این عرصه از اهم ماموریت های این گروه به شمار می رود.
«آموزش و سنجش»، «اساتید و نخبگان»، «تشکل های دانشجویی»، «جهاد دانشگاهی» ، «دستاوردهای علمی و پژوهشی»، «موسسات و مراکز آموزش» از جمله مهمترین محورهای مورد توجه در این گروه به شمار می آید.
9187**9283**1601

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال