کمیته بین المللی پارالمپیک اعلام کرد:

قهرمانی ایران، رخداد برتر مسابقات جهانی والیبال نشسته

تهران- ایرنا- کمیته بین المللی پارالمپیک (IPC) هفتمین قهرمانی تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران در مسابقات جهانی هلند را یکی از پنج اتفاق برتر این رویداد ورزشی اعلام کرد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، کمیته بین المللی پارالمپیک با انتشار مطلبی در پایگاه اطلاع رسانی خود با طرح این سوال که «آیا کسی می تواند ایران را متوقف کند؟» از قهرمانی ایران در فینال رقابت های جهانی که تیم طلایی رقابت های ریو 2016 نیز محسوب می شود، به عنوان اتفاقی مهم یاد کرد.
در ادامه این مطلب آمده است: تیم والیبال نشسته ایران که دارای رده اول جهانی است، با ملی پوش بلند قامت خود مرتضی مهرزاد، مهار نشدنی به نظر می رسد.
براساس این گزارش کمیته بین المللی پارالمپیک، قهرمانی تیم زنان روسیه، عدم راهیابی تیم هلند به نیمه نهایی، حذف مصر در یک چهارم و کسب جایگاه ششم از تیمی که انتظار بیشتری از آن می رفت و در نهایت حضور مارگریت شاهزاده هلندی در میان طرفداران نارنجی پوش این کشور، را چهار اتفاق برتر دیگر رقابت های جهانی والیبال نشسته 2018 هلند عنوان کرد.
به گزارش ایرنا، تیم ایران، قهرمان رقابت های پارالمپیک ریو 2016، روز یکشنبه گذشته با شکست بوسنی و هرزگووین برای هفتمین بار، برتری خود را در فینال رقابت های جهانی هلند تکرار کرد.
این درحالی است که ایران در سال های 1985، 1986، 1990، 1994، 1998 و 2010 نیز عنوان قهرمانی والیبال نشسته دنیا را کسب کرده بود.
ورزشی**9103**1584

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال