فراخوان حضور در نمایشگاه بین‌المللی جیتکس 2018 منتشر شد

تهران- ایرنا- فراخوان شرکت در نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات جیتکس (2018) برای ثبت نام و حضور شرکت های داوطلب منتشر شد.

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، سی و هشتمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات جیتکس در هفته فناوری امارات از 22 تا 26مهر 97 (14 تا 18 اکتبر 2018) برگزار می‌شود.
نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک خاورمیانه موسوم به «جیتکس» (GITEX) همه ساله به میزبانی کشور امارات متحده عربی در مرکز تجارت جهانی شهر دوبی برگزار می‌شود.
در این نمایشگاه، شرکتهای کشورهای مختلف جهان به ارائه محصولات و دستاوردهای خود در زمینه‌های دولت الکترونیک، تجارت الکترونیک، الکترونیک و مخابرات، ماهواره و ارتباطات بی‌سیم، کامپیوتر (نرم‌افزار و سخت‌افزار)، سیستم‌های مداربسته، دوربین‌های فیلمبرداری و عکسبرداری، تلویزیون‌های غول‌پیکر و دیگر حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌پردازند.
در این فراخوان از تمامی متقاضیان شرکت در نمایشگاه جیتکس (GITEX) درخواست شده برای اعلام حضور، مدارک خود را جهت اقدامات آتی به دبیرخانه مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال کنند و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های 4 - 02188846962داخلی 135 تماس بگیرند.
براساس اعلام روابط عمومی مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هزینه های غرفه بندی شرکت های منتخب به صورت حمایتی بوده و به هزینه بلیط و هتل، یارانه تعلق می گیرد.
فراهنگ ** 1355 **1055

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال