خبرنگاری که ازنشست خبری پوتین وترامپ اخراج شد

تهران-ایرنا- یک خبرنگار آمریکایی فلسطینی الاصل دیروز دوشنبه به دلیل بالا بردن یک برگه کاغذ که روی آن نوشته بود «معاهده منع تسلیحات هسته ای» از کنفرانس خبری رئیسان جمهوری روسیه و آمریکا بیرون انداخته شد.

به نوشته روزنامه القدس العربی، رسانه‌ها ویدئویی را منتشر کردند که نشان می‌‌داد یک خبرنگار به دلیل بالا بردن یک برگ کاغذ از محل برگزاری کنفرانس مطبوعاتی ولادیمیر پوتین و دونالد ترامپ توسط نیروهای امنیتی خارج شده است.
القدس العربی افزود: برگه این خبرنگار که عبارت «معاهده منع تسلیحات هسته ای» روی آن نوشته شده بود، ‌به اولین معاهده بین المللی منع سلاح‌های هسته‌ای اشاره می کند که سازمان ملل در 7 ژوئیه ۲۰۱۷(16 تیر 96) با وجود مخالفت آمریکا، فرانسه و انگلیس و چند قدرت هسته‌ای دیگر، پس از موافقت دو سوم اعضا تصویب کرد.
این روزنامه نوشت: «سام الحسینی» خبرنگار هفته نامه آمریکایی “The Nation” و مدیر ارتباطات در انستیتو 'Institute of Public Accuracy'در واشنگتن که برای پوشش کنفرانس به هلسینکی آمده بود پیش از ورود رئیس جمهوری روسیه و همتای آمریکایی وی به سالن، توسط نیروهای امنیتی به زور به بیرون برده شد.
خاورم**9366**1049

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال