سرمربی تیم ملی شمشیربازی:هدف ما کسب مدال بازی های آسیایی است

همدان- ایرنا- سرمربی ازبکستانی تیم ملی شمشیربازی ماده اپه ایران گفت: کسب مدال توسط ملی پوشان در اسلحه اپه بازی های آسیایی جاکارتا دور از دسترس نیست و هدف مهم ما کسب مدال در این بازی ها است.

شوکت تردی کلو روز شنبه در حاشیه برپایی اردوی تیم ملی شمشیربازی در همدان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه موفقیت در بازی های آسیایی جاکارتا بسیار مهمتر از حضور در پیکارهای جهانی چین است افزود: کسب مدال در بازی های آسیایی 2018 اندونزی برای ما بسیار حایز اهمیت است و می خواهیم با دست پر به ایران برگردیم.
وی ادامه داد: شرکت در مسابقات جهانی چین برای شمشیربازان بیشتر جنبه آماده سازی دارد هر چند در این رقابت ها هم با تمام توان ظاهر می شویم.
وی بیان کرد: حضور محمد رضایی، محمد اسماعیلی و امیر رضا کنعانی در بازی های جاکارتا قطعی شده و اکنون نیز برای آماده سازی بهتر آنها در رقابت های جهانی چین که میدان تمرینی بسیار خوبی است، شرکت می کنیم.
این مربی ازبکستانی خاطرنشان کرد: اکنون نیز تمرین آماده سازی خوبی را در همدان سپری می کنیم و فردا (یکشنبه) با عزیمت به تهران، راهی کشور چین می شویم.
وی افزود: رقابت های جهانی چین از دوشنبه هفته جاری آغاز می شود و براساس برنامه سعی شده اردوی همدان به مسابقات جهانی متصل شود تا ملی پوشان در شرایط آمادگی مطلوب قرار گیرند.
سرمربی تیم ملی شمشیربازی ایران گفت: پس از بازگشت از مسابقات جهانی نیز اردویی 10 روزه دایر می شود تا ضمن حفظ آمادگی ملی پوشان، حضور موفقی در بازی های جاکارتا داشته باشیم.
اردوی تیم ملی شمشیربازی اسلحه اپه هم اکنون در خانه شمشیربازی شهر همدان دایر است.
2087/7520

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال