نقوی حسینی:

حل مشکلات کشور نیازمند همدلی است

تهران-ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امروز کشور نیازمند وحدت، همدلی، انسجام و همکاری قوا با یکدیگر است چرا که دشمنان با همه ابزار و امکانات خود به میدان آمده و هرکاری علیه ملت ایران انجام می دهند.

سید حسین نقوی حسینی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا درباره ضرورت وحدت و همدلی با توجه به شرایط کشور افزود: دشمنان جمهوری اسلامی ایران هم اکنون تحریم های همه جانبه علیه ایران را دنبال می کنند و کارشکنی هایی را در عرصه بین الملل انجام می دهند.
وی ادامه داد: وقتی دولت قلدری مثل آمریکا یک توافق بین المللی را زیر پا می گذارد و یک طرفه از آن خارج می شود، نشان می دهد که آنها به هیچ تعهدی مقید نیستند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که در چنین شرایطی باید باهم برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم متحد شویم، تصریح کرد: ملت ایران، علاقمند و دلسوز نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و برای آن ایثار هم می کنند، بنابراین باید مشکلات معیشتی آنها حل شود.
نقوی حسینی خاطرنشان کرد: امروز ما وارد جنگ اقتصادی شده ایم بنابراین مجلس ، دولت و قوه قضاییه و دیگر ارکان تصمیم گیر در یک ستاد مشترک فرماندهی باید باهم تصمیم بگیرند و عمل کنند.
وی افزود: اگر احتیاجی به مصوبات قانونی بوده مجلس آماده همکاری است تا دولت عملیات اجرایی آن را برای برداشتن مشکلات انجام دهد چرا که ما امکان و ظرفیت های لازم را داریم.
این نماینده اصولگرای مجلس دهم به ایستادگی مردم ایران در مقابل تحریم های اعمال شده علیه این کشور در گذشته اشاره کرد و ادامه داد: مردم تحریم های سخت تر را پشت سرگذاشتند و بنابراین امروز هم می توانیم این کار را انجام دهیم.
نقوی حسینی همچنین برضرورت ترمیم بخشی از کابینه دولت تاکید کرد و گفت: تیم اقتصادی دولت یازدهم و دوازهم تیم موفقی نبوده است و این عوارضی که درحال حاضر شاهد هستیم به خاطر سیاست های پنج سال اقتصادی عملکرد آنها است شاید تغییر در تیم اقتصادی بتواند روح و حرکت جدیدی ایجاد کند.
سیام**1058**1336

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال