به صورت همزمان؛

بهره برداری از 25 مرکز سلامت در کشور آغاز شد

خرم آباد - ایرنا - بهره برداری از 25 مرکز سلامت کشور به صورت همزمان با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شهرستان دورود آغاز شد.

به گزارش ایرنا وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر چهارشنبه در آیین بهره برداری از مرکز سلامت چالانچولان گفت: این مراکز سلامت با همکاری بنیاد مستضعفان احداث شده اند.
سید حسن قاضی زاده هاشمی افزود: براساس توافق نامه فی مابین بنیاد مستضعفان و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار بود 40 مرکز سلامت در سراسر کشور ایجاد شود که امروز 25 مرکز آن به بهره برداری رسیده است.
وی اظهار داشت: این مراکز برای خدمات رسانی به زنان باردار، زنان و زایمان امکاناتی پیش بینی کرده اند که امیدواریم در سال های آینده توسعه یابند.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: برای پوشش کل کشور به 67 مرکز سلامت دیگر نیاز داریم که امیدواریم با همکاری و مساعدت همه مسئولان این مراکز احداث شوند.
وی گفت: با توجه به بالا بودن هزینه احداث بیمارستان ها ایجاد مراکز سلامت در نقاط مختلف کشور به ویژه نقاط محروم ایده ای بسیار خوب و خدمتی انقلابی است.
قاضی زاده هاشمی افزود: کار مراکز سلامت شبانه روزی است که از رئیس دانشگاه لرستان تقاضا دارم کار خدمات رسانی مرکز سلامت چالانچولان از اول مرداد ماه سالجاری آغاز و به تدریج شبانه روزی شود.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سفر دیروز سه شنبه سفر دو روزه خود را به منظور بهره برداری از چند طرح بهداشتی درمانی آغاز کرد.
7268/3022

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال