سرمربی تیم بسکتبال پیام نور:

فقط به قهرمانی دانشجویان آسیا می اندیشیم

تهران- ایرنا- «محمدرضا اسلامی» سرمربی تیم بسکتبال پسران پیام نور، سطح چهارمین دوره مسابقات بسکتبال دانشجویان قهرمانی آسیا را بالا ارزیابی کرد و گفت: اگر چه هوای مالزی به شدت گرم و شرجی است، اما فقط به کسب عنوان قهرمانی می اندیشیم و با این هدف به کوالالامپور سفر کرده ایم.

به گزارش ایرنا، اسلامی روز چهارشنبه پس از دومین دیدار تیم بسکتبال پسران دانشگاه پیام نور در گفت وگو با ایرنا افزود: مالزی به عنوان میزبان با دو تیم قدرتمند در این رقابت ها شرکت کرده و از چند ملی پوش در ترکیب این دو تیم بهره می گیرد.
وی ادامه داد: تیم های مغولستان، هنگ کنگ، چین تایپه و ماکائو نیز با قدرت زیاد و سطح کیفی بالا در این رقابت ها شرکت کرده اند و همین مساله بازی ها را نفس گیر و سنگین کرده است.
این ملی پوش اسبق تیم ملی بسکتبال ایران اضافه کرد: بازیکنان ایرانی شرکت کننده در این رقابت ها به شدت تحت فشار هستند، زیرا آب و هوای شرجی این کشور برای شرکت کنندگان شرق آسیا عادی است و همین مساله کار را برای آنان ساده تر کرده است.
اسلامی گفت: امروز دو بازی مقابل تایلند و چین را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و فردا به مصاف نماینده ماکائو خواهیم رفت و در صورت پیروزی در مقاب ماکائو به عنوان سر گروه راهی مرحله دوم می شویم و اگر بتوانیم یک بازی مرحله دوم را با پیروزی پشت سر بگذارم به مرحله یک چهارم صعود می کنیم.
وی با اشاره به اینکه رقابت های بسکتبال پسران با حضور 16 تیم در قالب چهار گروه در حال برگزاری است، افزود: دیدارهای انجام شده آنالیز خواهد شد تا بسکتبالیست ها با آمادگی و تصویرسازی بهتر مقابل حریفان بعدی صف آرایی کنند.
اسلامی در خصوص تیم دانشگاه تهران که پس از پذیرفتن دو شکست در مرحله گروهی از دور رقابت ها حذف شد، نیز گفت: این تیم از بازیکنان و کادر فنی خوبی برخوردار است، اما در برابر تیم های قدرتمندی به میدان رفت و متاسفانه از دور رقابت ها حذف شد.
این مربی ادامه داد: امیدوارم بتوانیم برنامه ریکاوری خوبی را امشب داشته باشیم تا فردا با آمادگی بالا در برابر حریفان به میدان برویم .
سبک و ذائقه غذایی مردمان شرق آسیا با سبک غذای ایرانیان فرق دارد و نبود غذای با ذائقه ایرانی از دیگر مشکلات تیم های ایران در این رقابت هاست.
چهارمین دوره مسابقات بسکتبال قهرمانی دانشجویان آسیا با حضور 13 تیم دختران و 16 تیم پسران از امروز(20 تیرماه ) آغاز شده است و تا 23 تیرماه ادامه خواهد یافت.
دانشجویان ایران در این دوره در قالب دو تیم دختران از دانشگاه آزاد و پیام نور و دو تیم پسران از پیام نور و دانشگاه تهران در این رقابت ها شرکت کرده است.
ورزشی **1828**1368

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال