دبیرکل فیفا:

روسیه انتظارات را از قطر بالا برده است

تهران- ایرنا- «فاطمه سامورا» دبیرکل فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) در اظهار نظری اذعان کرد که میزبانی روسیه از جام جهانی 2018؛ انتظارات را از قطر برای میزبانی جام جهانی 2022 به شدت بالا برده است.

به گزارش ایرنا، خبرگزاری اسپوتنیک روسیه روز چهارشنبه به نقل از سامورا نوشت: فکر می کنم هر کسی که طی چهار هفته گذشته از روسیه دیدن کرده باشد، با خاطره ای خوب از این کشور باز می گردد و همواره روسیه را بهترین میزبان جام جهانی خواهد دانست؛ در واقع روسیه انتظارات را به اندازه ای بالا برده که حس دلسوزی من برای قطر را برانگیخته است.
وی با تاکید بر این موضوع که روسیه از حیث برگزاری مسابقات از مرز انتظارات نیز تجاوز کرده است، تصریح کرد: شما (مسکو) تمام انتظارات را در میزبانی، سازماندهی، امنیت، لبخندهای دوستانه و پذیرفتن تنوع اقوام به بهترین نحو ممکن برآورده ساختید.
وی قدردانی خالصانه خود را از «ولادیمیر پوتین» رییس جمهوری روسیه برای امکان پذیر ساختن برگزاری این رویداد بزرگ، ابراز کرد.
دبیر کل فیفا پیش از آغاز جام جهانی و در جریان افتتاح پروژه 'شهر ولادیمیر – پایتخت فرهنگی جام جهانی 2018' در مصاحبه ای اذعان کرده بود: پیش از آمدن به روسیه؛ داستان های زیادی در مورد این کشور شنیده بودم؛ من در دو سال گذشته 22 بار از این کشور دیدن کرده ام و به جرات می توانم بگویم که این کشور مهمان نوازترین کشوری است که از زمان تولدم یعنی 55 سال پیش؛ تاکنون دیده ام.
ورزشی**3991**1368

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال