دومین پیروزی پیام نور در بسکتبال قهرمانی آسیا

تهران- ایرنا- در رقابت های بسکتبال قهرمانی سه نفره دانشجویان آسیا که از صبح امروز (چهارشنبه) آغاز شده بود، دومین پیروزی برای دانشگاه پیام نور به دست آمد.

به گزارش ایرنا به نقل از فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، تیم دانشگاه پیام نور پسران که در گروه B قرار دارد ،صبح امروز در نخستین دیدار خود به مصاف تیم دانشگاهی از تایلند رفت و توانست این تیم را با نتیجه 20 بر 17 از پیش روی بردارد، دانشگاه پیام نور در دومین دیدار خود نیز تیم چین را با نتیجه 21 بر 9 از پیش روی برداشت.
در ادامه این دیدارها، تیم بسکتبال پسران کشورمان نیز که صبح امروز در دیداری برابر نماینده دانشگاه مغولستان نتیجه را 17 بر 21 به حریف واگذار کرده بود، در دومین دیدار در برابر تیم سیویل چین بازی را 16 بر18 واگذار کرد و از دور رقابت ها حذف شد. تیم بسکتبال سه نفره پسران دانشگاه تهران نخستین حضورش در رقابت های قهرمانی آسیا را تجربه کرد.
تیم دانشگاه پیام نور نیز در آخرین دیدار مرحله گروهی، فردا به مصاف تیم ماکائو خواهد رفت.
چهارمین دوره رقابت های بسکتبال قهرمانی دانشجویان آسیا که از امروز (20 تیرماه ) آغاز شده است ، تا 23 تیر ماه جاری ادامه دارد و ایران با چهار تیم بسکتبال از سه دانشگاه در این رقابت ها شرکت کرده است.
دو تیم بسکتبال دختران و پسران از دانشگاه پیام نور، یک تیم پسران دانشگاه تهران و یک تیم دختران از دانشگاه آزاد اسلامی نمایندگان ایران در این رقابت ها هستند.
ورزشی **1828**1368

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال