دانشگاه امیرکبیر میزبانی می کند

برگزاری کارگاه‌های تخصصی برای توسعه همکاری های علمی خارجی

تهران- ایرنا- دانشگاه صنعتی امیرکبیر در راستای توسعه همکاری‌های علمی با اساتید خارجی مهر سال جاری کارگاه‌های تخصصی در 9 حوزه علمی برگزار می کند.

به گزارش روز سه شنبه گروه علمی ایرنا از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، این دانشگاه برای توسعه همکاری‌ های همه‌ جانبه علمی و فناورانه همچنین آزادسازی ظرفیت‌های عظیم جمهوری اسلامی ایران در حوزه دیپلماسی علمی اقدام به برگزاری کارگاه تخصصی در زمینه‌های مختلف علمی کرده است.
دانشگاه صنعتی امیرکبیر سال های قبل نیز برای توسعه روابط و همکاری های علمی با شرکای راهبردی اش در کشورهای مختلف تلاش هایی را به عمل اورد.
ایجاد شبکه ای میان محققان و اعضای هیات علمی با همتایان خارج اولویت زیادی دارد و یکی از موثرترین راه های ایجاد چنین شبکه ای، برگزاری کارگاه های آموزشی است.
این کارگاه‌ها در حوزه‌های فناوری بایو و سلامت، فناوری نانو، انرژی‌های تجدید پذیر، مواد، نفت و گاز، اینترنت اشیا و کلان داده، مدیریت منابع آب، مدیریت ریزگرد و آلودگی و مهندسی خودرو با حضور اساتید و محققانی از دانشگاه های مختلف از جمله ترکیه، فرانسه، عراق، کانادا و آلمان برگزار خواهد شد، ضمن اینکه امکان افزایش فهرست فعلی موجود است.
این برنامه برای همتایابی، آغاز یا توسعه بیشتر روابط علمی اساتید دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همتایان خود طراحی‌ شده و در آن ضمن ایجاد کارگروه‌های 9 گانه، پیگیری و برنامه‌ریزی لازم برای ادامه شبکه ایجاد شده و فرصت‌های جدید همکاری تعریف می شود.
آخرین مهلت ثبت‌نام 10 مرداد (اول اوت 2018) تعیین شده است. برگزاری این رویداد از 13 تا 15 مهر سال جاری است و افتتاحیه آن شنبه 14 مهر خواهد بود.
علاقه مندان برای ثبت نام به نشانی اینترنتی http://campus.aut.ac.ir/intrel/?p=2532 مراجعه کنند.
علمی**9157*2017

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال