اعضای هیات رئیسه حزب مستقل و اعتدال ایران انتخاب شدند

تهران- ایرنا- در هفتادمین جلسه شورای مرکزی حزب مستقل و اعتدال ایران هیات رئیسه و رئیسان کمیته های این حزب انتخاب شدند.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از کمیته اطلاع رسانی حزب مستقل واعتدال ایران، هفتادمین جلسه شورای مرکزی این حزب به ریاست قدرتعلی حشمتیان عصر دیروز تشکیل شد.
در این جلسه سیدجلال ساداتیان به عنوان نایب رئیس اول و احمد اسدی در جایگاه نایب رئیس دوم و هژیر خلیلی به عنوان خزانه دار و عاطفه کاوه به عنوان منشی انتخاب شدند.
پس از آن برای انتخاب کمیته ها رای گیری شد؛ که براساس آن راضیه علی بخشی رئیس کمیته اطلاع رسانی، علیرضا معظمی نیا رئیس کمیته پشتیبانی ومالی، جعفر آیین پرست رئیس کمیته انتخابات،
حاجیه شهناز رئیس کمیته بانوان، مجید کیهانی رئیس کمیته امور بین الملل، سعید کشانی رئیس کمیته حقوقی و داوری و اکبر غلامی رئیس کمیته آموزش و ورزش و تحقیقات انتخاب شدند که به تایید بازرسان حاضر در جلسه رسید.
در ادامه براساس اساسنامه، حشمتیان دبیرکل این حزب در احکام جداگانه ای حسن درزینی را به عنوان مسئول دفتر حزب و ایرج جمشیدنژاد و علی باغبانیان و علی احمدیه را در جایگاه مشاوران پارلمانی و حقوقی دبیرکل و عزیز علی پرتوی را به عنوان مشاور امور روحانیان، برومند شکری به عنوان مشاور هنری و رسانه ای، علیرضا شریفی را در جایگاه مشاور تبلیغات، محمد یگانی را به عنوان مشاور ارتباطات، میثم اشرفی اصفهانی را به عنوان مشاور دانشجویی و حامدعلی بخشی نهاوندی را به عنوان دبیر اجرایی دبیرخانه منصوب کردند.
سیام*3202*3061** 2023

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال