«لابیرنت» با بازی شهاب حسینی کلید خورد

تهران - ایرنا - فیلمبرداری پروژه سینمایی «لابیرنت» با بازی شهاب حسینی و ساره بیات آغاز شد.

به گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط‌ عمومی فیلم، «لابیرنت» اولین ساخته بلند سینمایی امیرحسین ترابی است که اشکان اشکانی در روزهای اخیر فیلمبرداری آن را آغاز کرده است.
شهاب حسینی، ساره بیات، غزاله نظر، فریبا جدی‌کار، علیرضا ثانی‌فر و پژمان جمشیدی بازیگران «لابیرنت» هستند که فیلمنامه آن به قلم طلا معتضدی نگاشته شده است.
فیلمبرداری فیلم سینمایی «لابیرنت» در آغاز راه است و گروه تولید این اثر سینمایی تلاش می کند که فیلم را برای نخستین نمایش به سی‌و‌هفتمین جشنواره فیلم فجر برسانند.
این پروژه محصول موسسه فرهنگی- هنری اکسیژن ایرانیان نوین کیش و کانون ایران نوین است که مازیار میری به عنوان مشاور کارگردان در آن فعالیت دارد.
دیگر عوامل فیلم عبارتند از تدوین: سپیده عبدالوهاب، صدابردار: داریوش صادقپور، طراح صحنه: حجت اشتری، طراح گریم: سیدجلال موسوی، طراح لباس: ندا نصر، جلوه‌های ویژه بصری: وحید قطبی‌زاده، جلوه‌های ویژه میدانی: آرش آقابیگ، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: حسین فلاح، مدیر تدارکات و جانشین‌تولید: امیر یمینی، عکاس: آرزو اتحاد، منشی صحنه: ماریا میرنژاد، مشاوررسانه‌ای: سعیده الله‌دادی، جانشین تهیه‌کننده: سیداحمد سیدپایداری، مجری‌طرح و مدیرتولید: حسین اکبری.
فراهنگ**9246** 9053**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال