جوانترین بازیکن والیبال نشسته ایران:

آبروی فوتبال ایران در جام جهانی به برد و باخت نیست

تهران- ایرنا- «امیرحسین کفشدار» جوانترین بازیکن تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران، گفت: آبروی فوتبال کشور در جام جهانی 2018 روسیه به برد و باخت نیست، به ارائه یک بازی جوانمردانه و معرفی ایران در یک نگاه به جهانیان است که این باید حفظ شود.

ملی پوش والیبال نشسته که در پست پاسور بازی می کند و به فوتبال، ورزش نخست دنیا هم علاقه دارد، روز جمعه در گفت وگو با ایرنا گفت: تیم ملی فوتبال ایران به راحتی به جام جهانی 2018 روسیه صعود کرد و این انگیزه بازیکنان را برای موفقیت در این رویداد با وجود حریفان قدرتمند بیشتر کرده، هرچند پیش بینی نتیجه سخت است.
تیم ملی فوتبال ایران در گروه دوم و قرعه سخت این رقابت ها با مراکش (مغرب)، پرتغال و اسپانیا همگروه شده است.
وی گفت: فوتبال ایران تیم درجه یک دنیا به شمار نمی رود، اما در حال توسعه است و با توجه به قابل پیش بینی نبودن، ملی پوشان فوتبال ایران با غیرت تمام برای ارائه یک نمایش دیدنی به میدان می روند.
بازیکن تیم ملی والیبال نشسته معتقد است: آنچه در این رویداد مهم است، نگاه و قضاوت افکار عمومی جهان از نماینده ایران در این آوردگاه جهانی است که نمایشی از 80 میلیون ایرانی خواهند داشت. بنابراین بازیکنان با منش و رفتار و اخلاق حرفه ای ابهت ایران را در جهان به تصویر بکشند.
کفشدار اضافه کرد: برد و باخت در همه ورزش ها هست، اما مهمتر از آن حفظ اعتبار و اقتدار ایران است.
عضو مازنی تیم ملی والیبال نشسته مردان اظهار امیدواری می کند که تیم ملی فوتبال ایران با دعای ملت، همت و فداکاری و بازی جوانمردانه بتواند از گروه خود صعود کند و حتی اگر هم این اتفاق نیفتد، چیزی از ارزش های ایران کم نخواهد شد.
بیست و یکمین دوره جام جهانی از ۲۴ خرداد ماه با دیدار تیم های روسیه و عربستان سعودی که با نتیجه پنج بر صفر به سود میزبان آغاز شد که ایران در نخستین دیدار خود ساعت ۱۸:۳۰ روز ۲۵ خرداد در ورزشگاه سنت پترزبورگ به مصاف تیم ملی مراکش (مغرب) می رود.
ملی‌پوشان ایران در دومین دیدار ساعت ۲۱:۳۰ روز ۳۰ خرداد در ورزشگاه آرنا قازان به مصاف تیم ملی اسپانیا خواهد رفت و سومین دیدار هم در ساعت ۲۱:۳۰ روز چهارم تیر ماه در ورزشگاه موردویا آرنا سارانسک برابر تیم ملی پرتغال برگزار می شود.
تاکنون تیم های ایران، پاناما، اسپانیا، عربستان سعودی، تونس، پرتغال، ایسلند، آرژانتین، مراکش (مغرب)، مصر، پرو و فرانسه خود را به روسیه رسانده اند.
این رقابت ها در 12 ورزشگاه 11 شهر روسیه به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت.
ورزشی**9250**1368 *1724

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال