جام جهانی 2018

سرمربی پرتغال: دیدار با اسپانیا یک ال کلاسیکو است

مادرید - ایرنا - سرمربی تیم ملی‌ فوتبال پرتغال، دیدار جمعه شب تیمش با اسپانیا را یک ال کلاسیکو قلمداد کرد.

به گزارش بامداد جمعه ایرنا، «فرناندو سانتوس» در کنفرانس مطبوعاتی در سوچی گفت: پرتغال و اسپانیا کشورهایی با اشتراکات فراوان هستند و تیم های فوتبال با کیفیتی نیز دارند.
وی ادامه داد: به شانس خود اعتقاد دارم. اسپانیا یک رقیب فوق العاده با ویژگی‌ های بزرگی‌ است. مسابقه دو تیم پرتغال و اسپانیا به گونه ای است که می‌ شود آن را یک ال کلاسیکو نامید. در حال تمرکز بر روی نقاط قوتمان هستیم و نقاط قوت تیم ملی‌ اسپانیا را زیر نظر داریم.
سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال با اشاره به اینکه از سال 2008، این کشور قادر به پیروزی برابر اسپانیا نبوده است، تصریح کرد: گذشته را باید فراموش کرد. می‌ خواهیم این اسطوره پیروز شویم.
وی در مورد برکناری «یولن لوپتگی» سرمربی سابق اسپانیا خاطرنشان ساخت: باید در نظر داشته باشیم که آنها اکنون یک مربی‌ بزرگی‌ همچون «فرناندو ایئررو» را دارند. نمی‌ دانم چه بازیکنانی ترکیب اصلی‌ تیم اسپانیا را تشکیل خواهند داد. اسپانیا تلاش خواهد کرد بازی را ببرد. اسپانیا سبک خود را از یک دهه پیش دارد و فکر نمی‌ کنم که ما را غافلگیر کند.
تیم های ملی فوتبال ایران، اسپانیا، پرتغال و مغرب در گروه دوم جام جهانی فوتبال همگروه هستند و شاگردان کی روش امروز جمعه و از ساعت 19 و 30 دقیقه در نخستین مسابقه خود به مصاف مغرب می روند.
تیم های اسپانیا و پرتغال نیز در دیگر دیدار این گروه از ساعت 22 و 30 دقیقه با یکدیگر مسابقه می دهند.
شبد**اروپام *5*491**1379

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال