طرفداران ایرانی درحال ترک مسکو هستند

مسکو - ایرنا - جمعیت زیادی از طرفداران فوتبال ایران که در چند روز گذشته در خیابان های مختلف مسکو در حال شادمانی از حضور ایران در جام جهانی بودند، کم کم پایتخت روسیه را به مقصد سن پترزبورگ ترک می کنند.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، تیم ملی کشورمان ساعت 18 فردا (19 و 30 دقیقه به وقت تهران) جمعه در نخستین بازی در سن پترزبورگ برابر مغرب قرار می گیرد و از این رو بسیاری از طرفداران ایرانی که پیش از آغاز مسابقات می خواستند مسکو پایتخت روسیه را ببینید، کم کم با قطار، هواپیما در حال ترک مسکو به مقصد سن پترزبورگ هستند.
البته برخی دیگر از طرفداران ایران در مسکو مانده اند تا مراسم افتتاحیه جام جهانی را تماشا کنند که بعد از ظهر امروز پنجشنبه در ورزشگاه لوژنیکی مسکو پیش از نخستین بازی جام جهانی میان روسیه و عربستان برگزار خواهد شد.
نیما پورکاظمی یکی از هواداران فوتبال ایران به ایرنا گفت: اگرچه بلیت مراسم افتتاحیه را نداریم اما امیدواریم در اطراف ورزشگاه لوژنیکی بتوانیم حضور یابیم.
وی افزود: فردا با قطار راهی سن پترزبورگ می شویم تا به سایر هواداران ایرانی در کنار تیم ملی ملحق شویم.
عماد پاک نیت یکی دیگر از ایرانی های حاضر در مسکو به ایرنا گفت که همراه با تور برای مشاهده مسابقات جام جهانی به روسیه آمده است و امروز مسکو را به مقصد سن پترزبورگ ترک خواهد کرد.
وی گفت: شنیده ایم که اکثر ایرانی ها خود را از نقاط مختلف جهان به سن پترزبورگ رسانده اند تا از تیم ملی فوتبال ایران حمایت کنند ما هم می خواهیم هر چه زودتر به آنجا برویم.
به گزارش ایرنا، اکثر ایرانیانی که برای حمایت از تیم ملی فوتبال ایران به روسیه سفر کرده اند و در مسکو حضور دارند امروز و فردا صبح این شهر را به مقصد سن پترزبورگ ترک می کنند تا در ورزشگاه زنیت از نزدیک شاهد درخشش ملی پوشان کشورمان در مقابل مغرب قهرمان آفریقای جنوبی باشند.
مسابقات جام جهانی فوتبال 2018 به میزبانی روسیه از 24 خرداد در 12 ورزشگاه 11 شهر آغاز می شود.
مسکو، سن پترزبورگ، کالینینگراد، نیژنی نووگراد، قازان، سامارا، سارانسک، ولگاگراد، رستف نا دُنو، سوچی و یکاترینبورگ شهرهای میزبان جام جهانی فوتبال 2018 هستند.
تیم ملی فوتبال ایران یکی از 32 تیم حاضر در این رقابت ها در گروه «B» با اسپانیا، پرتغال و مغرب هم گروه شده است.
ایران در نخستین دیدار خود 15 ژوئن (25 خرداد 97) ساعت 18:30 به وقت ایران در ورزشگاه سن پترزبورگ برابر مغرب، در دومین دیدار ساعت 21:30 روز 20 ژوئن (30 خرداد 97) در ورزشگاه قازان به مصاف تیم ملی اسپانیا قهرمان پیشین جام جهانی فوتبال و در سومین بازی گروهی خود ساعت 21:30 روز 25 ژوئن (4 تیر 97) در سارانسک با یاران رونالدو پرتغالی مدافع عنوان قهرمانی اروپا بازی خواهد کرد.
تیم ملی فوتبال ایران سه شنبه هفته جاری 15 خرداد ماه به عنوان نخستین تیم جام جهانی وارد روسیه شد و در کمپ لوکوموتیو در فاصله 30 کیلومتری غرب مسکو استقرار یافت.
تیم ملی کشورمان برای انجام نخستین بازی دیروز راهی سن پترزبورگ شد و هم اینک در این شهر حضور دارد.
شبد** 1346 **9122

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال