فرمانده یگان های ویژه ناجا:

طرح رمضان الکریم برای نشان دادن چهره مثبت پلیس در جامعه برگزار شد

تهران - ایرنا - فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: طرح رمضان الکریم در حقیقت به نمایش گذاشتن چهره مثبت پلیس در بین آحاد جامعه است که بی شک در ارتقای روحیه دینی و معنوی کارکنان تاثیر بسزایی دارد.

به گزارش ایرنا از اعلام روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس، سردار حسن کرمی اظهار داشت: در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر گستردگی اقدامات فرهنگی، اعتقادی و انقلابی نیروی انتظامی در جامعه، یگان ویژه در ماه مبارک رمضان نسبت به این مهم اهتمام داشته و اقدامات شایسته ای را با اجرای طرح رمضان الکریم در سراسر کشور انجام داده است.
این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: هدف اصلی یگان ویژه در رویکرد اجتماعی و اجرای طرح رمضان الکریم، معرفی قابلیت ها و ارتباط پلیس با آحاد جامعه است که این موضوع از تاکیدات مهم فرماندهی معظم کل قوا در جمع فرماندهان بود لذا توانستیم با بهره گیری از آن، بخشی از تلاش و زحمات نیروی انتظامی در سراسر کشور را به نمایش بگذاریم.
سردار کرمی ادامه داد: تلاش ما بر این است، در سطح جامعه فضایی را ایجاد کنیم تا پلیس و نیروهای ولایی یگان ویژه حین انجام مأموریت ها، توسط خود مردم مورد تشویق قرار گیرند که در واقع با دستیابی به آن به یک ارزش بزرگ رسیده ایم.
فرمانده یگان های ویژه ناجا تاکید کرد: باید همواره سبک زندگی اسلامی را در خانواده های کارکنان ترویج دهیم تا آنها در فضایی قرار گیرند که بتوانند مسیر درست را انتخاب و در طول زندگی دچار افراط و تفریط نشوند.
وی با ابراز خرسندی از اجرای طرح رمضان الکریم، گفت: یگان ویژه در سال های اخیر توانسته خدمات ارزنده ای را در قالب عملیات مردم یاری به مردم ارائه کند که طرح رمضان الکریم خود گواه بر این ادعاست.
سردار کرمی ادامه داد: برپایی ایستگاه های صلواتی در سطح شهر، ورودی و خروجی متروها، تحت پوشش قرار دادن خانواده های نیازمند، کمک رسانی به افراد بی سرپرست و نیازمند، ساخت اماکن برای خانواده های بی بضاعت و توزیع سبد کالا در مناطق محروم از جمله اقدامات یگان ویژه در طرح بسیجی رمضان الکریم به شمار می آید تا از این طریق همچنان باب تعامل یگان ویژه با مردم برقرار و تقویت شود.
اجتمام ** 7268

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال