پیوس: تیم ملی زنگ تفریح جام جهانی نخواهد بود

تهران - ایرنا - کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: تیم ملی با آمادگی خوبی راهی جام جهانی روسیه شده است و بدون شک حریف آسانی برای رقبا و زنگ تفریح حریفان نخواهد بود.

«فرشاد پیوس» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص حضور تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 روسیه، افزود: شاید همه ما انتقاداتی از تیم ملی و دعوت نشدن چند بازیکن به آن داشته باشیم اما امروز وقت حمایت از تیم ملی است، باید دست در دست هم برای موفقیت آن ها دعا کنیم.
وی تیم ملی فوتبال ایران را فیزیکی و با تکنیک دانست و ادامه داد: شاگردان «کارلوس کی روش» اردوهای خوبی را پیش از جام جهانی پشت سر گذاشته اند و به عنوان یکی از اولین تیم ها وارد روسیه شدند. مطمئن باشید حریفان کار آسانی مقابل تیم ما نخواهند داشت.
کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص برنامه های کی روش در جام جهانی 2018، اظهار داشت: بی تردید برنامه و هدف نخست کی روش در این مسابقات دفاع کردن است و به غیر از این هم راهی برای موفقیت وجود ندارد.
پیوس تصریح کرد: بازیکنان تیم ملی در حال حاضر باید تمام تمرکز خود را روی دیدار با مراکش بگذارند و سپس به فکر سایر مسابقات باشند. اگر بتوانیم مقابل مراکش به موفقیت برسیم، شانس زیادی برای خلق شگفتی در جام جهانی خواهیم داشت.
کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، موفقیت در جام جهانی را نیازمند دفاع هوشمندانه و پرهیز از اشتباهات بچه گانه دانست و گفت: هواداران تیم ملی به عملکرد ما در دیدارهای دوستانه توجه نکنند به طور قطع در جام جهانی آماده تر ظاهر خواهیم شد.
پیوس در خصوص دیدار تیم کشورمان مقابل اسپانیا و پرتغال، اظهار داشت: بی تردید ایران سخت ترین بازی های خود را مقابل آن ها تجربه خواهد کرد، البته هواداران و دوستداران تیم ملی در این 2 دیدار بیشتر از برد، منتظر ارایه یک بازی زیبا از سوی بازیکنان هستند.
آقای گل دهه 70 فوتبال ایران، مدعیان اصلی قهرمانی در جام جهانی 2018 روسیه را آلمان و فرانسه دانست و گفت: بعد از ایران به تیم ملی آلمان علاقه بسیار زیادی دارم.
ورزشی **9118**1597

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال