معوقات آزادگان، کامل پرداخت شد

تهران- ایرنا- اداره کل روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه ‌ای با اشاره به موارد مطرح‌ شده از سوی یکی از آزادگان در برنامه «ماه عسل» در خصوص عدم پرداخت معوقات آزادگان اعلام کرد: تمام معوقات و مطالبات آزادگان مربوط به سال های گذشته در دولت یازدهم پرداخت شده است.

به گزارش ایرنا از اعلام روز چهارشنبه بنیادشهید، اداره کل روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این اطلاعیه با اشاره به نقش بسیار مهم آزادگان در دفاع مقدس تاکید کرده است: این عزیزان در دوران پیش از اسارت خود در جبهه‌ ها به مبارزه با دشمن بعثی پرداختند. تا آخرین گلوله خود در مقابل دشمنان مقاومت کردند و در نهایت به اسارت درآمدند. به همین دلیل اکثر آنها به درجه رفیع جانبازی نیز نائل شده ‌اند. مقاومت آنان در زندان‌ های رژیم بعث نیز ستودنی است و این عزیزان دشمنان را به ستوه آورده بودند.
در ادامه این اطلاعیه با تقدیر از برنامه «ماه عسل» به دلیل دعوت از ایثارگران و آزادگان سرافراز و پرداختن به مسائل آنان، در خصوص پرداخت معوقات مربوط به آزادگان آمده است: تمام معوقات و مطالبات آزادگان مربوط به سال‌ های گذشته در دولت یازدهم پرداخت شده است. معوقات آزادگان شاغل براساس حقوق دریافتی از آن دستگاه محاسبه و پرداخت شد و معوقات آزادگان غیرشاغل نیز توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت شده است.
در این اطلاعیه تصریح شده است: هرکدام از آزادگان سرافراز که به هر دلیل تاکنون این معوقات را دریافت نکرده اند می توانند با شماره تلفن 1616 تماس بگیرند تا موضوع بررسی شود.
بر اساس آمار بنیادشهید، 42 هزار نفر در دوران جنگ تحمیلی عراق علیه ایران اسیر شدند.
اجتمام * 7268 * 3063

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال