فهرستی بدون ریسک؛

مردان کاراته کای اعزامی به جاکارتا معرفی شدند

تهران- ایرنا- ترکیب تیم ملی کاراته مردان ایران به منظور حضور در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا معرفی شدند.

به گزارش ایرنا؛ «امیر مهدی زاده» در وزن منهای 60 کیلوگرم، «بهمن عسگری» در منهای 75، «ذبیح اله پورشیب» در منهای 84 و «سجاد گنج زاده» در به اضافه 84 کیلوگرم به عنوان نفرات اعزامی به بازی های آسیایی معرفی شدند.
با این اوصاف نفرات جوانی که در لیگ جهانی ترکیه نتایج خوبی کسب کردند، جایی در فهرست اعزامی ندارند و کادر فنی باز هم به کاراته کاهای باتجربه خود امید بسته است.
«شهرام هروی» در خصوص این فهرست، گفت: این کارته کاها بر اساس عملکردشان در رقابت های برون مرزی و ارزیابی درون اردویی مورد توجه قرار گرفتند، ضمن اینکه در این گزینش عنصر تجربه نیز مدنظر کادر فنی قرار گرفت.
وی گفت: خوشبختانه کاراته ایران به درجه ای از سطح فنی فنی رسیده که در هر وزن چند ستاره دارد که می توانیم به طور همزمان 2 یا 3 تیم ملی داشته باشیم. در جلسات متعددی که با کادر فنی داشتیم سرانجام به این نتیجه رسیدیم نفراتی را انتخاب کنیم که علاوه بر عملکرد خوب شان در میادین مختلف، تجربه کافی برای حضور در بازی های حساس و مهم را داشته باشند.
هروی در خصوص نفرات اعزامی به مسابقات آسیایی اردن نیز گفت: تصمیم بر این شد که بتوانیم از تمام ظرفیت هایمان در رقابت های قاره ای استفاده کنیم. بنابراین از بهمن عسگری، مهدی خدابخشی و صالح اباذری استفاده می کنیم.
سرمربی موفق تیم ملی ایران ادامه داد: همچنین برای مشخص شدن نفرات اصلی سایر اوزان، مجید حسن نیا با رضا روشن، امیر مهدی زاده با محمد شایگان و هامون درفشی پور با امیررضا میرزایی روز 27 خرداد ماه بازی انتخابی برگزار می کنند.
وی ادامه داد: ترکیب کومیته تیمی در مسابقات آسیایی اردن نیز متشکل از ذبیح اله پورشیب، سامان حیدری، بهمن عسگری، سجاد گنج زاده، مهدی خدابخشی، صالح اباذری خواهد بود. ضمن اینکه با پیکار انتخابی علی اصغر آسیابری و کیوان بابان یک کاراته کا به عنوان یار هفتم به ترکیب کومیته تیمی اضافه می شود.
ورزشی**3783**1368

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال