فرجی: سه فیلم جدید از چهارشنبه به سینما می‌آید

تهران- ایرنا- سخنگوی شورای صنفی نمایش از آغاز اکران سه فیلم جدید از روز چهارشنبه 23 خردادماه خبر داد.

غلامرضا فرجی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار سینمایی ایرنا درباره آخرین مصوبات جلسه امروز شورای صنفی نمایش، اظهار داشت: بنا بر تصمیمات امروز شورا، فیلم سینمایی «دشمن زن» به کارگردانی کریم امینی جایگزین فیلم سینمایی «تگزاس» در سرگروه «ماندانا» خواهد شد.
در خلاصه داستان «دشمن زن» آمده است: «چرا هرچی دشمن زنه بعد از یه مدت تو زرد از آب در میاد و میشه مدافع سرسخت حقوق زنان؟!» در این فیلم سام درخشانی، گوهر خیراندیش، بهاره کیان ‌افشار، الناز حبیبی، بهرنگ علوی و امیرحسین آرمان حضور دارند.
فرجی افزود: همچنین فیلم سینمایی «در وجه حامل» به کارگردانی بهمن کامیار جایگزین «آن‌ سوی ابرها» در سرگروه سینما جوان و فیلم سینمایی «دلم می‌خواد» به کارگردانی بهمن فرمان‌آرا جایگزین فیلم سینمایی «ناخواسته» در سرگروه سینما زندگی می‌شود.
«دلم می خواد» داستان زندگی نویسنده ای به نام بهرام فرزانه را روایت می کند که مدت هاست نمی تواند داستان بنویسد. ناگهان بر اثر یک تصادف اتومبیل، آهنگی در ذهنش تکرار می شود که بهرام فرزانه را به رقص می آورد. همین اتفاق شوق نوشتن را در او بر می انگیزد ولی این همه ماجرا نیست.
در این فیلم رضا کیانیان، محمدرضا گلزار، مهناز افشار، سحر دولتشاهی، صابر ابر، رویا نونهالی، علی سرابی، بهناز جعفری، رضا بهبودی، ندا مقصودی و پیام دهکردی ایفای نقش می‌کنند.
فرجی خاطرنشان کرد: اکران دیگر فیلم ها نیز در زیرگروه ها همچنان ادامه خواهد داشت.
به گزارش ایرنا، اکنون نیز فیلم های «خجالت نکش»، «چهار راه استامبول»، «عصبانی نیستم»، «جشن دلتنگی» و «خوک» در سینماهای سراسر کشور در حال اکران است.
فراهنگ**9246**1055

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال