کولاکوویچ: به هوش و ذکاوت بازیکنان جوانم ایمان دارم

تهران- ایرنا- «ایگور کولاکوویچ» سرمربی تیم ملی والیبال ایران، با اشاره به بازی پایاپای تیم ایران برابر برزیل -قهرمان المپیک ریو-گفت: به هوش و ذکاوت بازیکنان جوانم ایمان دارم و خوشحالم که آنها را به تیم ملی دعوت کردم.

به گزارش ایرنا از فدراسیون والیبال، کولاکوویچ پس از شکست 3 بر 2 تیمش مقابل برزیل در هفته سوم لیگ ملت های والیبال اظهار داشت: بازی با برزیل که بهترین تیم دنیاست، فرصت خوبی بود تا بازیکنانم تجربه بسیار زیادی کسب کنند که در آینده بسیار گرانبها خواهد بود.
وی افزود: «فرهاد قائمی» و «سعید معروف» دو بازیکن با تجربه بودند که امروز در زمین به جوانان تیم، انرژی و توان زیادی دادند تا بتوانند تا آخرین نفس بجنگند. خوشحالم که این بازیکنان جوان را به تیم ملی دعوت کردم. به هوش و ذکاوت آنان ایمان دارم و تنها چیزی که نیاز دارند، تجربه است.
کولاکوویچ گفت: شاید جوان ها هنوز به آمادگی کامل نرسیده باشند، اما همه آنان توانایی بسیار بالایی دارند. این جوانان به همه نشان دادند که شایستگی حضور در تیم ملی را دارند. بازیکنان جوانم اگر به همین شکل ادامه دهند، در آینده از مهمترین بازیکنان ایران خواهند بود.
«صابر کاظمی» پشت خط زن تیم ملی والیبال هم بعد از دیدار با برزیل گفت: اولین تجربه فیکس بازی کردن در تیم ملی خوب بود و تجربه زیادی کسب کردم. در ابتدای بازی خودم را در زمین پیدا نکردم، اما رفته رفته توانستم بر بازی مسلط شوم.
وی افزود: فکر می کنم نمایش خوبی داشتم، اما می توانم از این هم بهتر شوم. با کسب تجربه بیشتر، بهتر خواهم شد. بازی با برزیل بهترین بازی من نبود.
کاظمی خاطرنشان کرد: اوایل بازی خوب نبودم، اما بزرگترهای تیم به من دلداری دادند و به من کمک کردند به بازی برگردم و نقش موثری داشتند و خوشحالم که با کمک آنها یک بازی خوب انجام دادیم.
ورزشی ** 2024**1368

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال