تماشاخانه‌های تهران سه نمایش تازه را میزبانی می‌کنند

تهران- ایرنا- سه نمایش «عددهای نشده»، «دیر راهبان» و «چشم بر هم زدن» برای آغاز اجرا در خرداد و تیرماه آماده می‌شوند.

به گزارش روز جمعه خبرنگار فرهنگی ایرنا، نمایش «عددهای نشده» به کارگردانی محمد میرعلی‌ اکبری و تهیه‌کنندگی مریم نراقی تنها برای 15 اجرا در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه خواهد رفت.
این اثر نمایشی، روایت افرادی‌ست که رویاها و آرزوهای بسیاری داشتند و دارند اما به جایی نرسیدند و هیچ عددی نشدند.
زمان اجرای ویژه عکاسان این نمایش که سیامک ادیب، محمد الله دادی، علی راسخ، مسعود شاه کرمی، محمد صدیقی مهر، آیه کیان‌پور، پریسا محمدی و مهدی نصرتی در آن ایفای نقش خواهند داشت، یکشنبه 20 خردادماه اعلام شده است.
نمایش «عددهای نشده» از یکشنبه 20 خردادماه، ساعت 23 برای آنهایی که شب‌های تهران را بدون ترافیک و جای پارک فراوان دوست دارند، به روی صحنه می‌رود.

**آغاز نمایش «دیر راهبان» از ٢١ خرداد
پوستر نمایش «دیر راهبان» به کارگردانی کیومرث مرادی و با طراحی سینا افشار همزمان با اعلام اجرای عکاسان این نمایش رونمایی شد.
این نمایش به نویسندگی فرایرا دکاسترو و بازخوانی محمد چرمشیر و فرهاد مهندس‌پور از ٢١ خرداد در سالن چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه خواهد رفت.
اجرای ویژه عکاسان این نمایش یک روز قبل از اجرای عمومی، یکشنبه 20 خرداد، برگزار خواهد شد.
«دیر راهبان» تولید تازه شرکت امید ایران-پادمآرت است و رضا داودوندی، حمیدرضا رفاهی، هامون سیدی، سلمان صالحی، پانته‌آ قدیریان، محمد مسگری، میلاد معیری، محسن نوری و محمد ولی‌زادگان در آن بازی می‌کنند.
مرادی سال گذشته دو نمایش «هملت،تهران 2017» و اجرای مجدد «نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» را به روی صحنه برده بود.

**آغاز اجرای نمایش «چشم بر هم زدن» از ٢٠ خرداد
پوستر نمایش «چشم بر هم زدن» به کارگردانی محمد زیکساری و با طراحی سعید رضوانی رونمایی شد.
این نمایش با اقتباس از رمان بزرگ بابای آنتن دار به نویسندگی محمد زارعی از ٢٠ خرداد تا ٢٠ تیر ماه در تالار حافظ به روی صحنه می‌رود.
ابراهیم عزیزی، سرور عرب پور، علی پویا قاسمی، نسترن پارسائیان، رعنا قادری، کامیار دریاکناری، سروش شاکر، مهرداد مصطفوی، ملینا پورکاظمی، پرهام یداللهی، هانیه نجفی، بهنوش ناصرپور از جمله بازیگران این نمایش هستند.

فراهنگ**7561** 9053**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال