سرلشکر فیروزآبادی:

اعراب مرتجع و صهیونیست ها از اسلام ناب می ترسند

تهران- ایرنا- مشاور عالی رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: نزدیکی صهیونیست ها به اعراب مرتجع همچون عربستان و امارات، نه از سر اتحاد استراتژیک است بلکه اینها هر دو از اسلام ناب و انقلاب امام خمینی می ترسند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، سرلشکر حسن فیروز آبادی در حاشیه حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آنها همدیگر را پیدا کردند تا زمانی که می ترسند به هم پناه می برند و این حرف هایی که می زنند همچون کف روی آب است و هیچ خاصیتی برای آنها ندارد.
وی تصریح کرد: گنبد آهنین یک شوخی و بارها امتحان شده و اثری نداشته است؛ اثر آن در موشک های زیاد هواپیماهای بدون سرنشین و حملات مختلف از لبنان و سوریه به اسرائیل دیده نشده و این بیشتر بحث روانی برای مردم خودشان است که تا آرامشی به آنها بدهد.

***فرمانده نیروی زمینی ارتش:آماده مقابله با رژیم صهیونیستی هستیم
فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه امروز همگی آمده ایم شعار مرگ بر اسراییل و مرگ بر استکبار سردهیم، گفت:ما همواره آماده مقابله با رژیم صهیونیستی هستیم.
امیر کیومرث حیدری در حاشیه حضور در راهپیمایی روز قدس و در جمع خبرنگاران با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر از بین رفتن اسراییل در ٢٥ سال آینده، افزود:ما این بیان آقا را در نیروی زمینی ارتش به صورت یک روز شمار در آورده ایم و اعتقاد داریم هر روز که می گذرد یک روز از عمر اسراییل کم می شود.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: انشاالله با پای کار آمدن همه ملت مسلمان و اقتداری که دنیای اسلام بدست آورده است رژیم صهیونیستی کمتر از ٢٥ سال آینده از بین خواهد رفت.
همه ساله در روز جهانی قدس که مصادف است با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، مسلمانان سراسر جهان با برپایی راهپیمایی‌های گسترده، ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی، حمایت خود را از آرمان فلسطین اعلام می‌دارند.
در 16 مرداد سال 1358 هجری شمسی، به فرمان حضرت امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی و در حمایت از مردم مظلوم فلسطین، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس نامگذاری شد.
در راهپیمایی امسال روز جهانی قدس بیش از 5300 عکاس و خبرنگار از جمله 150 خبرنگار رسانه های خارجی جلوه ای دیگری از همدلی ایرانیان با آرمان فلسطین را در حافظه تاریخ ثبت و ضبط کردند.
سیام*1058*3061*1440

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده*
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال