رئیس بازرسی کل کشور:

ملت ایران حمایت از فلسطینیان را تا آزادی قدس ادامه خواهد داد

تهران - ایرنا - رئیس سازمان بازرسی کل کشور تاکید کرد: ملت ایران با استحکام هرچه بیشتر مسیر حمایت از ملت فلسطین را تا آزادی قدس ادامه خواهد داد.

ناصر سراج روز جمعه در جریان راهپیمایی روز قدس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا استان تهران با اشاره به حضور پرشور ملت ایران در این آئین افزود: هیچ چیزی نمی تواند ملت ایران را از راهی که برای حمایت از فلسطین انتخاب کرده باز دارد.
وی بیان کرد: شعارهای انحرافی از جمله شعار «نه غزه نه لبنان» نمی تواند ملت را از مسیر اصلی خود و هدفی که انتخاب کرده است بازدارد.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور ادامه داد: منحرفان مانند کف روی آب بودند که ملت ایران آنان را به کنار زدند.
سراج افزود: وظیفه ملت ایران حمایت از مردم مظلوم فلسطین است که خوشبختانه مردم همواره این وظیفه را بخوبی انجام داده اند.
راهپیمایی روز جهانی قدس پیش از ظهر امروز با حضور مردم روزه دار سراسر کشور آغاز شد که این آئین در تهران در قالب مسیرهای دهگانه منتهی به میعادگاه نماز جمعه در دانشگاه تهران جریان دارد.
همه ساله در روز جهانی قدس مسلمانان سراسر جهان با برپایی راهپیمایی‌های گسترده، ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی حمایت خود را از آرمان فلسطین اعلام می‌دارند.
16 مرداد سال 1358 هجری شمسی، به فرمان حضرت امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی و در حمایت از مردم مظلوم فلسطین، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس نامگذاری شد.
تهرام/6139/7244/ 1008

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال