دبیرکل حزب سبز ایران:

مقاومت تنها راه نجات فلسطین است

تهران- ایرنا- دبیرکل حزب سبز ایران گفت: امروز شاهد پیروزی های جبهه مقاومت علیه تروریسم که مادر آنها رژیم صهیونیستی است، هستیم و تنها راه پیروزی و نجات فلسطین مقاومت است.

حسین کنعانی مقدم روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره روز قدس گفت: حضرت امام(ره) زمانی که روز قدس را تعیین کردند یک دکترین را طراحی کردند و با آن توانستیم مساله فراموش شده فلسطین را زنده کنیم و اکنون جبهه مقاومت در سراسر جهان علیه رژیم صهیونیستی در حرکت است.
وی با بیان اینکه هیچ بخشی از فلسطین قابل معامله نیست افزود: رژیم غاصب صهیونیستی که مدعی نیل تا فرات بود امروز زیر گنبد آهنین خود مخفی شده است و در محاصره مقاومت قرار گرفته است.
کنعانی مقدم گفت: امام(ره) روز قدس را در ماه مبارک رمضان تعیین کردند یعنی اینکه تفکر و اندیشه اسلامی است که می تواند راه نجات مسلمانان و فلسطین را تعیین کند.
دبیرکل حزب سبز ایران افزود: امام در دکترین خود سازش و مذاکره و دل بستن به سازمان های بین المللی را خطا می داند و راه و روش جهادی و جهاد اسلامی و مبارزه مسلحانه با رژیم غاصب را در دکترین خود مطرح می کند.
وی ادامه داد: امام مساله فلسطین را در اولویت جهان اسلام قرار دادند و از همان زمان شاهدیم که فلسطین به عنوان یک مساله اصلی مسلمان ها و جهان مطرح شد. به همین خاطر، روز قدس یک روز بین المللی است و سراسر دنیال برای آزادی فلسطین و مظلومیت مردم آن در مراسم این روز شرکت می کنند.
این فعال سیاسی با بیان اینکه خیلی ها فکر می کردند مساله فلسطین یک مساله قومی و طایفه ای است اما این نگاه در دکترین امام (ره) جای ندارد گفت: در حالی مراسم روز قدس را مجدد برگزار می کنیم که انتفاضه بازگشت در فلسطین شکل گرفته است و این انتفاضه جدید رژیم صهیونیستی را مستأصل کرده است.
کنعانی مقدم افزود: آمریکایی ها به دنبال این بودند که با انتقال سفارت خود به بیت المقدس منطقه یهودی نشین را در فلسطین ایجاد کنند اما شاهد این هستیم که مسلمانان با قیامشان کاری کردند که رژیم صهیونیستی حتی توانایی حفظ همان سرزمین هایی را که اشغال کرده است را هم ندارد.
وی ادامه داد: مقاومت تنها راه پیروزی و نجات است، همان طور که الان شاهد پیروزی های مقاومت علیه تروریسم در سوریه، لبنان و عراق هستیم.
دبیرکل حزب سبز ایران گفت: مهمترین مولود روز قدس شکل گیری مقاومت در صحنه بین المللی است و امسال روز قدس با شکوه تر از هرسال در سراسر جهان برپا خواهد شد.
سیام * 1058 * 3063

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال