دبیرکل حزب اراده ملت ایران:

انسجام ملی، امنیت اجتماعی را تضمین می کند

تهران - ایرنا - دبیرکل حزب اراده ملت ایران گفت: حفظ انسجام ملی و رضایتمندی مردم، «امنیت اجتماعی» را تضمین می کند.

«احمد حکیمی پور» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا با بیان این که انسجام ملی رابطه کاملا مستقیم با «امنیت اجتماعی» دارد، گفت: هر اندازه وحدت و انسجام ملی در کشور بالاتر باشد، امنیت در جامعه نیز بالاتر خواهد بود.
دبیرکل حزب اراده ملت ایران، با بیان اینکه «امنیت، رضایتمندی و انسجام در جامعه، سه ضلع یک مثلث را تشکیل می دهند»، تاکید کرد: انسجام ملی به رضایتمندی مردم نیز برمی گردد، رضایتمندی مردم زمانی حاصل می شود که مردم بتوانند اولا، حقوق خود را مطالبه کنند؛ ثانیا، این حقوق از راه های مختلف قانونی نیز دنبال کنند؛ و ثالثا، به آن حقوق دست هم پیدا کنند؛ در این صورت است که ضریب امنیت اجتماعی بالا می رود.
دبیرکل حزب اراده ملت ایران با اشاره به این که «حفظ انسجام ملی و رضایتمندی مردم، «امنیت اجتماعی» را تضمین می کند و افزایش نیز می دهد، تصریح کرد: باید بسترهایی در جامعه پیش بینی شود که «احساس امنیت» نیز در مردم تقویت شود و این از مقوله وجود خود «امنیت» در جامعه، متفاوت و بسیار هم مهم است.
عضو دوره‌های اول و چهارم شورای اسلامی شهر تهران، افزود: بین آحاد مردم ما در سطوح مختلف از هر فرهنگ و طبقه اجتماعی مشکل و چالشی وجود ندارد، مردم ما متحد و یکپارچه اند؛ بالاخره در برخی جاها بعضی اشکالات، اقدامات و رفتارها به اعتماد عمومی لطمه زده است، باید اعتماد عمومی بازسازی شود.

**مردم پای انقلاب و نظام ایستاده اند
حکیمی پور گفت:مردم ما همواره ثابت کرده اند پای انقلاب و نظام ایستاده اند، هزینه هم داده اند و در برابر همه نوع مشکلات در دوران مختلف در طول این چهل سال گذشته ایستادگی و مقاومت کرده اند، این ها سر جای خودش هست و در هر شرایطی هم باقی خواهد ماند.
عضو شورای عالی اصلاح طلبان افزود: باید این مردم را باور داشته باشیم و مردم نیز باید باور و احساس کنند به فرایند تصمیم های ملی دسترسی دارند و در اداره کشور نقش موثر دارند و امکان اعمال اراده عمومی در مدیریت کشور برای آن ها فراهم است.
دبیرکل حزب اراده ملت ایران خاطرنشان کرد: حاکمیت باید برای مقابله با ایجاد و افزایش بحران بی اعتمادی در جامعه - که از اهداف اصلی دشمنان ایران است - با عزمی راسخ با فساد و بی قانونی مبارزه کند و نتایج آن را نیز به مردم اعلام کند، این رویکرد و اقدام حاکمیت، قطعا به تقویت اعتماد عمومی و انسجام ملی بسیار کمک می کند.
حکیمی پور گفت: مردم ایران در هر صورت و در هر شرایطی کشور خود را دوست دارند و همواره در مناسبت هایی که تجلی اراده عمومی، وحدت و انسجام ملی است، متحد و یکپارچه و در کنار یکدیگر شرکت کرده اند و نشان داده اند پای کار هستند و هرگز در برابر مشکلات و فشارها نیز تسلیم نشده اند.
دبیرکل حزب اراده ملت ایران بیان کرد: «روز جهانی قدس» از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یکی از نمادهای وحدت وانسجام ملی ما بوده است و مردم ما همیشه با حضور در راهپیمایی ها، همایش های ملی و مذهبی مانند راهپیمای روز قدس، هم از مظلومیت و حقانیت مردم فلسطین دفاع کرده اند و هم اقتدار و وحدت ملی خود در مقابل چشم جهانیان به نمایش گذاشته اند.
**3070**1449

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال