آثار نقاشی هنرمند ایرانی در موزه باکو به نمایش درآمد

باکو – ایرنا – آثار نقاشی هنرمند ایرانی « ودود موذن زاده اردبیلی » با موضوع طبیعیت زیبای ایران در «موزه باکو » به نمایش گذاشته شده است .

به گزارش خبرنگار ایرنا ، نمایشگاه انفرادی موذن ، با بیش از 80 تابلو از جاذبه های طبیعی ایران ، با همکاری وزارت فرهنگ و موزه جمهوری آذربایجان ، از اول خرداد به مدت پنج روز دایر است .
آثار نقاشی رنگ روغن این هنرمند ایرانی که در سبک های رئا لیسم و کلاسیسیم کار شده ، مورد استقبال بازدید گنندگان و هنردوستان جمهوری آذربایجان قرار گرفت .
موذن زاده روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا ، در مورد آثار خود و برگزاری نمایشگاه در خارج از کشور ، گفت : در این دنیای پر تلاطم شاید خیلی ها فراموش می کنند که در اطراف ما این همه زیبایی که خداوند متعال برای ما آفریده است ، وجود دارد ، کار هنرمند یادآوری این زیبایی ها است .
وی افزود: تاکنون در آمریکا ، فرانسه ، کانادا و نیز در شهرهای مختلف ایران از جمله تبریز ، ارومیه ، رشت ، انزلی و اردبیل نمایشگاه برپا کرده ام.
آثار نقاشی این هنرمند ایرانی برای سومین بار است که در جمهوری آذربایجان برگزار می شود ، نمایشگاه قبلی در سال 2013 میلادی در باکو برپا شده بود .
خاورم ** 337* 1579

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال