نمایشگاه «دوباره ایران» یادآور همبستگی ملی در انتخابات است

تهران- ایرنا- دبیر نمایشگاه عکس «دوباره ایران»، ضرورت یادآوری همبستگی مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را از اهداف این رویداد هنری عنوان کرد و افزود: تصاویر نمایشگاه، روایتی تاریخی از انتخابات است که بر مباحث اجتماعی فضای حاکم در آن دوره تمرکز دارد.

پیام برازجانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا از استقبال دولتمردان و عموم جامعه از نمایشگاه «دوباره ایران» خبر داد و گفت: تصاویر نمایشگاه، بازنمایی شور و شوق کم نظیر مردم در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری است و تلاش شده است نمایشگاه حضور تمامی اقشار مختلف سیاسی را نمایندگی کند.
وی افزود: نمایشگاه بر روی بازنمایی شعارها، تیپ ها و طبقات اجتماعی در آن دوره متمرکز است و عکسها به صورت یک شاهد صادق، داستانهای آن روزها را روایت می کنند.
برازجانی با اشاره به شرایط خاص سیاسی ایران در منطقه و جهان گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری، احتیاج به همبستگی است و نباید فراموش کرد انسجام ملی مهمترین عامل پیشرفت و بزرگترین پشتوانه در مقابل تهدیدات دشمن است.
نمایشگاه «دوباره ایران» با همکاری شهرداری تهران، خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، ایسنا و فرهنگستان هنر با حضور محمود واعظی، رییس دفتر رییس جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری، شهیندخت مولاوردی دستیار رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی و علی جنتی، مشاور واعظی و وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در گالری صبا افتتاح شد.
این نمایشگاه هنری به مناسبت سالگرد برگزاری انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری، در قالب 126 عکس و 40 پوستر تا 22 خرداد فعال خواهد بود.
فراهنگ**9031**1055

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال